Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Krzywy od nowości samsung M52 5G

(Temat utworzony: 08-03-2022 11:09 PM)
466 Wyświetlenia
Members_LaxrCNr
Apprentice
Opcje

Kilka dni temu zakupiłem w popularnej sieci sklepów elektroniczynych i agd telefon samsung M52 5G.

Telefon był w zaplombownym oryginalnym pudełku.

Przy próbie zainstalowania szkła harotwanego na ekran okazało się że szkło nie jest w stanie się przykleić przy wszystkich 4 krawędzich telefonu. Zastosowałem dwa rodzeje szkieł. Wężesz i szersze i historia wygląda podobnie. 

Telefon wydaje się być lekko krzywy w miejsach największego nie przyklejenia się szkła do ekranu.

Co teraz ?

Telefon nie byłe jeszcze wogóle używany.

6 Odpowiedzi
Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Szkło to zawracanie głowy kup folię, która dobrze nałożona idealnie przylega, najlepiej Spigen
Members_LaxrCNr
Apprentice
Opcje

Uprzedzam nie chodzi o zaokrąglone krawędzie telefonu. Klej nie trzyma kilka milimetrów dalej od zaokrąglonych krawędzi. Takie samo szkło (producent, rodzaj itd) zastosowałem do modelu A30s i nie było najmniejszego problemu zresztą jak zwykle bo montowałem tam już 3 lub 4 szkło różnych producentów i zawsze bez problemu. 

Szczerze nigdy się nie spotkałem w życiu z podobną sytuacją. Telefon M52 5G wydaje się być krzywy patrząc na niego w rzucie pionowym dłuższego boku. Narazie jest to delikatne prawie nie zauważalne ale za czasem może się pogłebić. Czytałem posty dotyczące wyginających się A50 i nie wiedziałem że SAMSUNG teraz taki szmelc robi. W życiu bym nie kupił gdybym wiedział. I nie ma usprawiedliwienia że telefon się wygiął z jakiego kolwiek powodu podczas normalnego użytkowania. 

Members_LaxrCNr
Apprentice
Opcje

Ale jakbyś nie zauważył nie chodzi o szkło tylko o krzywy telefon. 

_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Members_LaxrCNr Witam. Miałem ostatnio na serwisie ten model i klient też miał szkło które było lekko niedoklejone, ale to nie telefon jest krzywy ten ekran ma poprostu taką tafle szkła. Najlepiej jest nakleić mu folie, lub jakieś szkło flexi, albo poprostu miec lekko niedoklejone. Co do wyginania telefonów? Oczywiscie mamy sporo przyjęć. Tyle że to skutek noszenia w kieszeni szczególnie tylnej. Samsungi i tak są dość wytrzymałe. Rekordzisty jakie do nas trafiają to IPhone, Huawei Xiaomi. Ale 99% i tak jest z winy użytkownika
Members_LaxrCNr
Apprentice
Opcje

Dzięki za odpowiedź, ale kładłem ten telefon ekranem do dołu na równej grubej tafli szkła  w różynch jej miejscach i wykazywał się tym że był lekko odgięty do góry ( chybotał się jak łódka). Dodatkowo w jednym rogu był odgięty bardziej właśnie tam gdzie nie trzyma klej. Jak spojrzy się wzdłóż na niego tak jak sprawdza się czy deska jest prosta to też wiadać to lekkie wygięcie do tyłu. Jak dla mnie jest to ewidentna wada telefonu. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim a miałem już kilka telefonów. Zauważyłem że mój 3 letni A9 też jest lekko wygięty ale nie aż tak no i ma już 3 lata. Z tym że wykonany jest na ramie z aluminium bądź stali i dwóch tafli szkła hartowanego. Poprostu wychodzą oszczędności samsunga.

Members_LaxrCNr
Apprentice
Opcje

Podkreślam telefon nie był jeszcze użytkowany. Jest całkiem nowy.