Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy s7 edge - panel boczny po aktualizacji androida do wersji 7.0

(Temat utworzony: 22-03-2017 11:49 AM)
4989 Wyświetlenia
Paula2
First Poster
Opcje

Witam,

zaktualizowałam androida do najnowszej wersji i coś mi się popsuło w panelu bocznym (chyba że w najnowszej wersji tak to po prostu wygląda).

Wcześniej w panelu w opcji People Edge można było przypisać danej osobie konkretny kolor. Przy powiademianiach od tych osób pojawiała się zakładka w danym kolorze a "wyciągając" zakładkę pojawiał się ten słynny "bąbelek" z informacjami. Dodatkowo jak dzwonił telefon a był ekranem do dołu to boczny ekran migał danym kolorem przypisanym do konkretnej osoby. W tej chwili nie mogę tego spersonalizować i nie ma tych zakładek mimo że mam dodane tam osoby.

 

Czy tak to prostu teraz wygląda czy może jestem na tyle "nieogarnięta" że jeszcze tego nie odkryłam :)?

 

Proszę o pomoc bo jest to dla mnie dziwne że flagowa funkcja, flagowego telefonu tak dużo straciła przy aktualizacji.

 

Pozdrawiam.

0 Like
2 Odpowiedzi
grodziak93
Pathfinder
Opcje
szczerze mowiac sam mam S7E ale nie wiedzialem o takiej mozliwosci personalizacji wiec mnie zaciekawilas:P probowalem to znalezc teraz ale tez nie moge odkryc, ktos cos?:)

♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
0 Like
KonradN
Voyager
Opcje

Czołem @Paula2 :smiling-face: Opisana przez Ciebie funkcja przypisywania kolorów została usunięta w tej wersji oprogramowania przez producenta. Obecnie nie istnieje możliwość przypisania kolorów do kontaktów.



Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like