Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CZY SAMSUNG M 51 DOSTANIE ANDROIDA 11?

(Temat utworzony: 09-02-2021 11:15 PM)
199 Wyświetlenia
Pawel83
Pioneer
Opcje
Czy M51 dostanie Android 11?
67 Odpowiedzi
AdiAdo
Explorer
Opcje
Dzień dobry, 
na liście telefonów, które dostaną Androida 11 itp. widzę kilka niższych modeli od Samsunga M51, czy także M51 dostanie te aktualizację? 
Czy Samsung zamierza dodać w aktualizacjach agregację pasm, tak by seria M nie posiadała już znacznie słabszego zasięgu od reszty modeli?
Pozdrawiam 
Davvid85
Voyager
Opcje
Lista zawsze może być uaktualniona bo na dzień dzisiejszy M51 nie ma na liście co nie oznacza że nie będzie.
0 Like
AdiAdo
Explorer
Opcje
ok, dziękuję i przepraszam mogłem użyć przeglądarki. A co z agregacją pasm? Samsung zamierza to naprawić w aktualizacjach?
0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje

Na forum nie posiadamy informacji odnośnie zawartości planowanych aktualizacji. Najlepiej zadaj swoje pytanie przez opcje zadaj pytanie lub chat Samsung, które są dostępne pod niebieski + na ekranie głównym aplikacji Samsung Members.  

0 Like
Citizen2020
Voyager
Opcje
M21 przez wykastrowany modem
Shannon 337 również ma fatalny zasięg.
0 Like
szotsyn12
Pioneer
Opcje
witam proponuje zgłosić sprawę do samsung żeby odblokowali agregacje pasm w naszych modelach ja tak zrobilem
0 Like
Preparat
Apprentice
Opcje
Witam, 
dlaczego w harmonogramie aktualizacji systemu operacyjnego Android z wersji 10 do wersji 11 nie jest uwzględniony Samsung M51?! Zakupiłem właśnie ten smartfon, ze względu na dużą baterie, jestem bardzo zadowolony, ale nie znalazłem tego modelu w harmonogramie aktualizacji. Są modele M31 i M21 ale nie ma M51. Dlaczego? Czy ten model otrzyma aktualizację? 
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Preparat  Zadaj pytanie do Samsunga przez aplikacje Samsung Members.

Poza tym już są takie tematy z tym pytaniem.

0 Like
Preparat
Apprentice
Opcje
nie widziałem. jak bym widział to bym nie pisał. możesz podesłać mi link do tych dyskusji? albo może znasz odpowiedź? z góry dziękuję
0 Like