Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd pobierania mms Galaxy J5

(Temat utworzony: 05-03-2022 11:26 AM)
1573 Wyświetlenia
tomwit78
Pioneer
Opcje
Mam problem z automatycznym pobieraniem mms w Samsung Galaxy J5. Pomimo wpisania w ustawienia danych apn mms i włączenia automatycznego pobierania, po otrzymaniu mms wyświetla się: błąd pobierania załącznika. Dopiero po ręcznym włączeniu internetu kom. mms pobiera się automatycznie. Jak to zmienić aby nie trzeba było każdorazowo ręcznie włączać transmisji danych?
0 Like
9 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@tomwit78 Witam. Musisz pamiętać że w smartfonach transmisja danych musi być zawsze włączona żeby można wysyłać i odbierać MMS-y
patyczak
Big Cheese
Opcje
Nie da się inaczej. Żeby odbierać lub wysyłać wiadomości MMS, musisz mieć dostęp do sieci.
0 Like
tomwit78
Pioneer
Opcje
Panowie. Trochę nieprawda. W moim S10 Lite nie trzeba mieć włączonej transmisji danych żeby odbierać mmsy. Transmisja podczas odbierania mmsa sama się włącza... A w J7 właśnie nie chce tego robić..🤔
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@tomwit78  Cześć

A wcześniej działało odbieranie mms bez włączenia transmisji danych?


tomwit78
Pioneer
Opcje
Nie wiem... Ten model J7 mam z odzysku. Jest na android 9. Miałem S8 na tym samym wystemie i wszystko działało...
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Z tego co pamiętam to działanie tej funkcji jest zależne od modelu telefonu oraz wariantu oprogramowania. To znaczy, że nawet na tym samym modelu telefonu w zależności od pochodzenia telefonu (wolna sprzedaż, operator) funkcja może działać lub nie.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
tomwit78
Pioneer
Opcje
Dzięki
0 Like
tomwit78
Pioneer
Opcje
Niestety nie pomogło... Apka jest chyba na inną wersję andro. Btw. Podobnie na innym telefonie w sieci Plus są takie objawy...
0 Like