Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android Oreo dla Galaxy S8 oraz S8+

(Temat utworzony: 09-02-2018 02:47 PM)
10015 Wyświetlenia
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

android-oreo.jpg

Cześć

 

Dzisiaj przynoszę dobre wieści dla wszystkich, którzy nie brali udziału w beta testach nowego systemu.

 

Już jutro (10.02.2018r) otrzymacie możliwość aktualizacji swoich telefonów do Androida 8.0.

Weekendowy relaks umili Wam zupełnie nowy zielony robot :smiling-face:

 

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania odnośnie zmian, zapraszam do dyskusji w tym temacie.

 

Zachęcam do pobrania aktualizacji i podzielenia się wrażeniami.

 

491 Odpowiedzi
Emil92
Pathfinder
Opcje

Ja też jeszcze nie mam. Pozostaje cierpliwie czekać ;). Mam nadzieję, że dzisiaj będzie.

0 Like
dawid111
Journeyman
Opcje

Cześć :winking-face: 

Kupilem s8 z wolnej dystrybucji. Kod CSC mam DBT/XEO/DBT czy ja również dostanę aktualizacje na Polskę czy na Niemcy? 

0 Like
Emil92
Pathfinder
Opcje
Zależy z jakiego kraju karty SIM używasz. Telefon sam zmienia csc.p
0 Like
dawid111
Journeyman
Opcje

Oczywiście Polska :winking-face: 

Przywróciłem ustawienia fabryczne i kod CSC zmienił się teraz na XEO/XEO/DBT

0 Like
ardianeq
Apprentice
Opcje
Witam, jest to mój pierwszy post. Telefon kupiłem w sieci Play, parę dni temu gadałem czysty Soft bez brandu. Na chwilę obecną mieszkam w Norwegii czy to ma jakos wpływ na aktualizację?
0 Like
DarekWa
Voyager
Opcje
ani aktualizacji, ani stronka nie wspomina nic http://doc.samsungmobile.com/SM-G950F/XEO/doc.html
0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

No właśnie ja też wyczekuje od rana na mojej S8+ a tu ani widu ani słychu... nic 🤔

Emil92
Pathfinder
Opcje

Dzisiaj się już prawie na pewno nie doczekamy. Wypatrujmy aktualizacji w poniedziałek. 

0 Like
DarekWa
Voyager
Opcje
ciekawe czy ktoś ją w ogóle dostał poza beta testerami
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Zapewne idzie partiami, aby nie przeciążać serwerów. Co jakiś czas możecie uruchomić ponownie telefony i wtedy sprawdzić.

Ponadto oficjal idzie już na 4 kraje: Polska, Niemcy Francja i Indie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.