Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android Oreo dla Galaxy S8 oraz S8+

(Temat utworzony: 09-02-2018 02:47 PM)
9964 Wyświetlenia
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

android-oreo.jpg

Cześć

 

Dzisiaj przynoszę dobre wieści dla wszystkich, którzy nie brali udziału w beta testach nowego systemu.

 

Już jutro (10.02.2018r) otrzymacie możliwość aktualizacji swoich telefonów do Androida 8.0.

Weekendowy relaks umili Wam zupełnie nowy zielony robot :smiling-face:

 

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania odnośnie zmian, zapraszam do dyskusji w tym temacie.

 

Zachęcam do pobrania aktualizacji i podzielenia się wrażeniami.

 

491 Odpowiedzi
Algin
First Poster
Opcje

Czy te brandowane przez operatorów też, czy tylko z wolnej sprzedaży ?

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Na początek modele z wolnej sprzedaży.

Data aktualizacji modeli operatorskich uzależniona jest od sieci.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Jeżeli jesteście ciekawi, a tak zapewne jest, co wnosi ta duża ktualizacja sytemu to poniżej zamieszczam grafiki z takowymi informacjami.1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
kult102
Pioneer
Opcje

 Na oficjalnym oreo nie mogę zmienić kodeku bluetooch w ustawieniach programisty! 

0 Like
Kondziu
Apprentice
Opcje
Pełno nowych bajerów... aż serce mocniej bije :smiling-face: najbardziej mnie cieszy ulepszenia dźwięku dzięki LDAC od Sony i AAC drogą bezprzewodową! Dla tego LDAC gotów byłem przesiąść się z Samsunga do stajni Sony...ale chyba zostaję. Ciekawe czy s7 też to otrzyma
0 Like
kult102
Pioneer
Opcje
Ldac nie działa, automatycznie wskakuje SBC, też na to czekałem. Obecnie słucham na xperii gra o niebo lepiej od samsunga na WH1000M2. DLACZEGO???
0 Like
Kondziu
Apprentice
Opcje

Nie załamuj mnie. Też mam te słuchawki i słucham na s7 za pomocą AptX i liczylem na LDAC lub AptxHD. Jeśli nie będzie to działać przesiadam się jednak

0 Like
kult102
Pioneer
Opcje

Tylko SBC mi działa😥

0 Like
kult102
Pioneer
Opcje

Działa ale tylko przy wyłączonym dual audio😃

0 Like