Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia wykonane naszymi S10tkami

(Temat utworzony: 13-03-2019 03:04 PM)
12064 Wyświetlenia
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Witam,

 

chciałbym (o ile moderacja dopuści temat) żebyśmy tu zamieszczali zdjęcia wykonane naszymi jeszcze ciepłymi S10tkami. Jeżeli ktoś będzie chciał je ocenić, proszę bardzo, ale niech to będą wypowiedzi merytoryczne, bez hejtu i wywyższania się. Jeśli zamieszczone zdjęcie edytowane było akąś aplikacją proszę by to dopisać do komentarza.

Pozdrawiam 

435 Odpowiedzi
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Dzisiejszy wschód słońcaDzisiejszy wschód słońca

 

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Aparat w Galaxy Note 10+ wymiata😃😃😃

Fotografia Mobilna 

Galeria Krakowska 

Samsung Galaxy Note 10+

 

Samsung Galaxy Note 10+

 

Samsung Galaxy Note 10+

 


LOXIFOL
Explorer
Opcje

Witam, ja odnośnie zdjęć przedniego aparatu. Otóż zdjęcia wychodzą fatalnie, brak ostrości, zamglone. Żeby zrobić zdjęcie do rozpoznawania twarzy, to trzeba kilka razy-bo nieostre zdjęcie. O selfie lepiej nie mówić nic !!! Mam jeszcze galaxy s5 i s8 i są wyraźne te zdjęcia. W ustawieniach robiłem co mogłem - bez skutku. Jakieś sugestie?

0 Like
SzabelFTN
Voyager
Opcje

@LOXIFOLPierwsze co musisz zrobić to wstawić jakieś zdjęcie żebyśmy mogli zobaczyć o co dokładnie Ci chodzi i porównać z naszymi. 

0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje

PSX_20191220_152320.jpg

 

PSX_20191220_152412.jpg

 

LOXIFOL
Explorer
Opcje

Zdjęcie z przedniej kameryZdjęcie z przedniej kamery

 

Zdjęcie z przedniej kameryZdjęcie z przedniej kamery

 

0 Like
LOXIFOL
Explorer
Opcje

A to z tylnej kameryA to z tylnej kamery

 

0 Like
SzabelFTN
Voyager
Opcje

Cześć. Czy używacie może "zdjęcie w ruchu"? 

Czy wpływa to jak kolwiek na jakość zdjęć? 

W końcu telefon ma do zapisania krótki film + zdjęcie, do tego ten film zaczyna być nagrywany chwilę przed zrobieniem zdjęcia.

0 Like
LOXIFOL
Explorer
Opcje

Znalazłem przyczynę,  po długiej walce doszedłem do wniosku że magnes w pokrowcu znajduje się dokładnie w miejscu gdzie aparat przedni i stąd brak ostrości.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@LOXIFOL, super, że podzieliłeś się rozwiązaniem. Czy możesz wstawić zdjęcie etui, które powodowało problem? Jestem ciekawy ponieważ pierwszy raz spotykam się z tego typu problemem.


0 Like