Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia wykonane naszymi S10tkami

(Temat utworzony: 13-03-2019 03:04 PM)
11995 Wyświetlenia
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Witam,

 

chciałbym (o ile moderacja dopuści temat) żebyśmy tu zamieszczali zdjęcia wykonane naszymi jeszcze ciepłymi S10tkami. Jeżeli ktoś będzie chciał je ocenić, proszę bardzo, ale niech to będą wypowiedzi merytoryczne, bez hejtu i wywyższania się. Jeśli zamieszczone zdjęcie edytowane było akąś aplikacją proszę by to dopisać do komentarza.

Pozdrawiam 

435 Odpowiedzi
sardroid
Troubleshooter
Opcje

To może ja zacznę. Zdjęcie zrobione dziś, zmniejszone jedynie dla potrzeb udostępnienia tutaj.20190313_152733-1351x1801.jpg

 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@sardroid jak ja Ci zadroszę, z tymi forkami. U mnie ostatnio kompletny brak czasu. 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
sardroid
Troubleshooter
Opcje

@Szewcu72 korzystam z wyjść z dzieciakami w pracy😀 Jak się uda, z soboty na niedzielę ruszam na focenie w stolicy.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@sardroid u mnie niestety spacery z dwoma lustrzankami na szyi i telefonem w ręce skończyły się. 😞

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

To z mojego ogrodu...

kwiatykwiatykwiatkwiat

 

...i z użyciem trybu Live Focus.

Live FocusLive Focus

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
sardroid
Troubleshooter
Opcje
Wiosna w pełnej krasie ❤
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72  Piękne zdjęcia. Szkoda że temat dotyczy tylko zdjęć z S10.


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@PrzemekM dzięki. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Facetos
Pathfinder
Opcje

Zdjęcia, fajne. Ale " grzybki" bym troszkę "ocieplił". Poprostu lubie niexot xieplejsze odxienie kolorów. Kwiatki wyszły fajnie, czysto i ostro. Nie podoba mi sie jednak Live focus. Jest taki nijaki. Zdjęcie wyszło jakby było poruszone, takie bez wyrazu. Niby jest gleboa ostrości ale jej nie ma tak naprawdę. S9 moim zdaniem dawala lepszy efekt "głębi". Oczywiście jest to moja sybiektywna opinia. Jednak tak właśnie myślę. Zbliża się wiosna, pojawi się mnóstwo kolorów, błękit nieba. To bedzie fajny czas na pstrykanie i testowanie s10. 

Pozdrawiam