Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dane komórkowe #s10e

(Temat utworzony: 05-03-2021 05:38 PM)
325 Wyświetlenia
WaleWiadro420
Pioneer
Opcje
Witam. Od 5 dni zmagam się z problemem z zasięgiem, mianowicie na każdym paśmie od 4g do 2g mam po 1 kresce i zero internetu. W speed teście pokazuję mi 200ms pingu upload i download poniżej 1mb/s xd. Resetowałem ustawienia sieciowe, próbowałem ustawić tylko jedno pasmo zamiast automatycznego przełączania, ale nic nie pomogło. W końcu zadzwoniłem na infolinię tmobile i miły pan po opisaniu problemu stwierdził, że po ich stornie nie ma żadnych problemów i zaproponował mi, że zresetuje moją kartę sim i tak też uczynił, natomiast problem nie ustąpił. Dzisiaj ponownie zadzwoniłem na infolinie, opisałem już trochę mniej miłej pani swój problem i wczorajszą rozmowę z innym konsultantem to zaczęła mi mówić, że wina na pewno leży po stronie mojego urządzenia i ona nie może nic z tym zrobić, bo u niej nie widać żadnych awarii w mojej okolicy, zaproponowała, że ewentualnie mogę się udać do ich salonu i wymienić kartę sim na nową, lecz ja nie mam ani ochoty ani czasu biegać po salonach i wymieniać kart sim z myślą, że może pomoże. Tak więc pytanie do was, miał ktoś podobny problem i może wie jak go rozwiązać, albo ma jakieś pomysły? Pozdrawiam i miłego popołudnia 🙂

Edit: system operacyjny android 11 i one ui 3.0
16 Odpowiedzi
PanzerII
First Poster
Opcje
ja mam taki sam problem już od roku i nic, nie znalazłem odpowiedzi
WaleWiadro420
Pioneer
Opcje
[*]
0 Like
Isadorian
Voyager
Opcje
Cześć, możesz jeszcze sprawdzić jak to wygląda od strony dostępnych w Twojej okolicy BTSów:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mroczis.netmonster
WaleWiadro420
Pioneer
Opcje
tak to wygląda

Screenshot_20210306-001510_NetMonster_21161.jpg

0 Like
Isadorian
Voyager
Opcje
Hmmm, mam full zasięg i podobny wynik.
Pobierałeś już autokonfig punktów dostępu od operatora?

Screenshot_20210306_002420_13084.jpg

0 Like
WaleWiadro420
Pioneer
Opcje
hmm ręcznie skonfigurowałem sieć i połączyło się z inną stacją bazową ale nadal 0 kresek zasięgu

Screenshot_20210306-004705_Call settings_21167.jpg

Screenshot_20210306-004709_Call settings_21168.jpg

0 Like
Isadorian
Voyager
Opcje
Jeśli na 2g masz to samo to podejrzewam glitch np. po aktualizacji do A11.
Problem z zasięgiem pojawił się po aktualizacji?
0 Like
WaleWiadro420
Pioneer
Opcje
sam nie wiem, aktualizację robiłem jakoś w połowie lutego, a problem występuje od 5 dni czyli od poniedziałku, chociaż przed aktualizacją również występowały takie spadki w jakości zasięgu, ale trwały dzień max dwa.
0 Like
Isadorian
Voyager
Opcje
Spróbuj jeszcze przywrócić punkty dostępu w konfiguracji sieci komókowej.
0 Like