Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wilgoć w porcie USB

(Temat utworzony: 27-11-2020 12:38 PM)
2415 Wyświetlenia
Blazejj
First Poster
Opcje
Cześć,
 Czy ma lub miał ktoś problem z portem USB w postaci notorycznie pojawiającego się komunikatu o wilgoci w s20 ultra? Telefon nigdy nie zmókł, komunikat pojawił jakiś czas temu i po kilku godzinach siewyłączył, teraz pojawił się przy podłączeniu słuchawek 2 dni temu i nie znika. A, i przestał telefon widzieć słuchawek oryginalnych załączonych do telefonu.
0 Like
18 Odpowiedzi
M1CHAL
First Poster
Opcje
Miałem podobną sytuację na a8. Jedyną pomocą był serwis.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Blazejj  Cześć

Czy telefon był w ostatnim czasie wystawiony na wilgoć. Nawet gdy mamy wilgotne powietrze na zewnątrz telefon może pokazać taki komunikat.


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@M1CHAL  Oczywiście może być tez tak że gniazdo jest uszkodzone co by np. wyjaśniało że telefon nie widzi słuchawek.

@Blazejj  A jak z ładowaniem?


0 Like
Blazejj
First Poster
Opcje
Nie był wystawiony, od 3 tygodni siedzę w domu bez wychodzenia. W domu mam sucho i ciepło. Wszystko zaczęło się od słuchawek. Obawiam się że czekam mnie wizyta w serwisie
0 Like
Blazejj
First Poster
Opcje
ładowanie nie działa, wyskakuje komunikat o wilgoci i *****
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Blazejj  Rozumiem, w takim razie najlepiej będzie udać się do serwisu gdzie zostanie przeprowadzona profesjonalna diagnostyka urządzenia, ale najprawdopodobniej jest uszkodzone gniazdo.

Przed wizyta w serwisie warto zrobić kopię zapasową najważniejszych danych, oraz zresetować urządzenie (możliwe że by coś pomogło).


Blazejj
First Poster
Opcje
dzięki, potwierdziłeś moje przypuszczenia
0 Like
M1CHAL
First Poster
Opcje
Możliwe. Mi za każdym razem (3 razy) wymieniali nawet płytę główną.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Blazejj  Pod poniższym linkiem znajdziesz najbliższy serwis:

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/ 


0 Like