Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Slaby czas pracy

(Temat utworzony: 21-03-2019 12:20 PM)
6731 Wyświetlenia
JedrzejK
First Poster
Opcje

Witam Szanownych,

jestem po wynmianie S7 na S10e i jestem zaniepokojony pracą na baterii. Jednym słowem jest słabo. w nocy w trybie "nie przeszkadzać" i wyłączonym BT, WiFi bateria w 8h zjechała z 100 do 73%. Zużycie baterii to ekran, system android i AoD. I dziękuję z gory za propozycje wyłączenia wszystkiego co się da, bo nie po to kupuje telefon za 3000 z takimi funkcjami, żeby ich nie używać. Następnie o 7 bateria naładowana do 100%, minęło 5h (głównie na leżeniu w kieszeni) i bateria pokazuje 71%... Widziałem tutaj wątki zachwalające pracę serii S10, niestety mam dokładnie odwrotne wrażenie. Na anglojęzycznej stronie forum powstał również wątek związany z tym problemem (https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10e-S10-S10/S10-Battery-Drain/td-p/975730). Czy ktoś z Samsunga zabierze głos w tej sprawie, czy wzorem tamtej strony Samsung nabiera wody w usta i udaje, że wszystko jest ok? Ja jestem kolejny raz rozczarowany baterią we flagowcu, czekam do weekendu naiwnie wierząc, że tryb adaptacyjny coś poprawi, a w sobotę odsylam go z powrotem i czekam na pieniądze. Ukłony

0 Like
45 Odpowiedzi
Hollybuc
Pioneer
Opcje

Przelaczenie na 3g zupelnie zmienia doswiadczenie z s10 w moim przypadku. Po prostu nie moge uzywac LTE u siebie :smiling-face: Gdyby to byla przypadlosc wszystkich telefonow to ok, ale nie jest, problem dotyczy tylko samsungów. I to uwazam za wade, jedyna chyba :smiling-face:

0 Like
micszu91
First Poster
Opcje
No ok ale jak korzystam z wifi to jest tak samo. 10% baterii przez noc, 7 godzin niecałe i tylko aod włączone też chyba nie jest normalne
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@micszu91  napisał(a):
No ok ale jak korzystam z wifi to jest tak samo. 10% baterii przez noc, 7 godzin niecałe i tylko aod włączone też chyba nie jest normalne

AoD zużywa około 1% na godzinę. Więc takie zużycie przez noc jest normalne.


0 Like
Szkopczynski123
First Poster
Opcje

Powiedz mi jak ma sie Bluetooth do baterii? Telefon jest połączony caly czas z galaxy watch.

To 6 Samsung z kolei ale tak słabo z baterią jak z tym jeszcze nie było. Żeby nie był w stanie 24 wytrzymać...Screenshot_20190421-235605_Settings.jpg

 

Screenshot_20190421-235602_Settings.jpg

 

0 Like
micszu91
First Poster
Opcje

14 godzin na baterii, w tym 4godziny wlaczony ekran i masz jeszcze 36% więc wszystko ok

0 Like
matysia51
First Poster
Opcje

nie widzę jak dodać post więc robię jako odp.
po przesiadce z s9+ faktycznie bateria nei powala, ale najwiej zrzera aktywne"odblokowanie odciskiem palca" może nie samo to tylko to trzyma wyświetlacz w gotowości + podwójne kliknięcie...... mając włączony tryb średni oszczędności baterii (hd+,wyłączone aod, -10%jasność) a mając wyłączone : podwójne tapnięcie, odcisk palców i aod\aoe bateria znika 1% co 30-40min. po 14h i ok 3,5 na wyświetlaczu miałem wczoraj np 74% a rano 69% po 6h bezczynności.
nie podoba mi się to osobiście bateria bo za te pieniądze powinno być przynajmniej jak w s9+ ( no i nieszczęsny brak diody,ale da się z tym żyć), jednak można zaoszczędzić na baterii

0 Like