Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie kupić galaxy s10+/s10/s10e ?

(Temat utworzony: 13-06-2019 01:36 PM)
2022 Wyświetlenia
SzabelFTN
Voyager
Opcje

Gdzie kupić najkorzystniej i pewnie z xeo? 

Albo gdzie kupiliście swoje eski i za ile ?

Różnice w cenach są bardzo duże, np. w Empiku s10e kosztuje 2600, a w Mediaexpert 3300.

Kupił ktoś może z Empiku ?

Gdzie polecacie zakupić ?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SzabelFTN, gdybym szukał telefonu z wariantem XEO i chciałbym mieć pewność to skorzystałbym z tej listy. Dla pewności możesz zamówić telefon przez internet i w razie gdyby się okazało, że wariant jest inny to wtedy możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy do 14 dni od momentu zakupu po uprzednim poinformowaniu sprzedawcy. Mój egzemplarz S10+ kupiłem bezpośrednio w sklepie Samsunga.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
5 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SzabelFTN, czasami lepiej trochę dołożyć i kupić telefon z pewnego źródła. Niektóre sklepy oferują telefony pochodzące z europejskiej dystrybucji a to oznacza, że wariant może być inny niż XEO. Najlepiej kupić telefon u jednego z partnerów handlowych firmy Samsung. Poniżej wklejam listę partnerów z regulaminu najnowszej promocji Samsung Odkup:

 

partnerzy.png


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SzabelFTN  Nie polecałbym kupować w empiku, telefon może nie pochodzić z polskiej dystrybucji.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@SzabelFTN  Myśle że najlepiej zakupić Euro AGD.

SzabelFTN
Voyager
Opcje

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. 

Nismo czyli kupując ze sklepów z listy mam pewność, że będzie xeo?

0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@SzabelFTN, gdybym szukał telefonu z wariantem XEO i chciałbym mieć pewność to skorzystałbym z tej listy. Dla pewności możesz zamówić telefon przez internet i w razie gdyby się okazało, że wariant jest inny to wtedy możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy do 14 dni od momentu zakupu po uprzednim poinformowaniu sprzedawcy. Mój egzemplarz S10+ kupiłem bezpośrednio w sklepie Samsunga.


0 Like