Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S10 nagrzewa się

(Temat utworzony: 13-04-2019 12:24 PM)
24461 Wyświetlenia
kertoip70
Explorer
Opcje

Czesc,

 

Słuchajcie mam prośbę ponieważ zmieniłem swojego S8 na s10 to zaobserwowałem ,że w dłoniach jest on znacznie cieplejszy , zainstalowałem aplikację cpu monitor i temperatury przy normalnym użytkowaniu to 

:34 cpu a temperatura baterii to 33

Podczas ładowania bateria osiąga 40 stopni. Telefon mam od 4 dni i wg mnie powinien się już ułożyć . Jedyne co mam włączone w tle to lte bluetooth i tyle. Żadnej lokalizacji czy NFC żadnego always on display ,nic co by pochłaniało energię. Moglibyście sprawdzić temperatury u was przy zwykłym korzystaniu i intensywnym ?

 

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kertoip70  napisał(a):

No właśnie ale czy jest ?

Chciałbym poznać wasze opinie i wtedy podjąć decyzję ... Czy może być tak np że telefon przez jakiś czas się układa do użytkowania ?


W Warszawie jest sporo serwisów. Koledzy @Szewcu72  @mirudo24  mają S10 i nie mają takiego problemu jak TY. Podawałem Ci link i tam się wypowiadali na temat temperatury.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
kertoip70
Explorer
Opcje

Wydaje mi się, że znalazłem rozwiązanie :smiling-face: okazuje się , że s10 i s10+ mają różne systemy chłodzenia... 

Stąd wyraźne różnice ... także pozostaje kwestia odczucia czy komuś pasuje czy nie taka temperatura.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

58 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
demsey
Journeyman
Opcje

Masz zasięg wifi czy Internet z LTE? Jeśli LTE jaki masz zasięg/poziom sygnalu?

Było tu na forum opisywane że telefon na czuwaniu był cieply. Powodem był szczątkowy zasięg sygnału  LTE. 

0 Like
kertoip70
Explorer
Opcje

Tam jest temat o s10 plus i temperatura sięga 47 stopni co zdecydowanie jest wada fabryczna telefonu. 

Dla porównania s9 plus ma przy normalnym użytkowaniu ma 26 stopni ... 

0 Like
kertoip70
Explorer
Opcje
W wwa raczej zasięg full
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jeśli uważasz że jest to wada fabryczna to proponuje Ci wycieczkę do serwisu Samsunga

 https://www.samsung.com/pl/support/service-center/ 

0 Like
kertoip70
Explorer
Opcje

No właśnie ale czy jest ?

Chciałbym poznać wasze opinie i wtedy podjąć decyzję ... Czy może być tak np że telefon przez jakiś czas się układa do użytkowania ?

0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kertoip70  napisał(a):

No właśnie ale czy jest ?

Chciałbym poznać wasze opinie i wtedy podjąć decyzję ... Czy może być tak np że telefon przez jakiś czas się układa do użytkowania ?


W Warszawie jest sporo serwisów. Koledzy @Szewcu72  @mirudo24  mają S10 i nie mają takiego problemu jak TY. Podawałem Ci link i tam się wypowiadali na temat temperatury.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Cześć @kertoip70. Czy przywracałeś kopię zapasową z telefonu S8 na telefonie S10? Jeżeli tak to może to być przyczyna nadmiernego nagrzewania się telefonu. Na początek sprawdź jak telefon będzie się zachowywał po włączeniu Trybu bezpiecznego. Jeżeli w tym trybie temperatura będzie na prawidłowym poziomie to będziesz musiał przywrócić ustawienia fabryczne (hard reset). Pamiętaj, aby po tym zabiegu nie przywracać kopii zapasowej. Jeżeli masz dodatkowe pytania to pisz śmiało.


0 Like
kertoip70
Explorer
Opcje

Ok czyli jakie powinny być wartości przy przeglądaniu Internetu i np przy ładowaniu telefonu ?

0 Like