Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odzysk danych z peknietym wyświetlaczem, blokadą ekranu i nie działającym portem

(Temat utworzony: 02-12-2020 04:07 PM)
424 Wyświetlenia
sydneyfooka
Explorer
Opcje
Tak jak w tytule, czy jest możliwość odzyskania danych?Próbowałem wszystkiego, mam też drugi sprawny s10. Czy można użyć jakoś WiFi bądź nfc?
ewentualnie czy wymiana portu pomoże, czy i tak będzie trzeba na telefonie coś zainstalować, włączyć itp? 
23 Odpowiedzi
Krzysztof007
Apprentice
Opcje
do serwisu samsung AUTORYZOWANEGO trzeba zanieść i oni zrobią 🙂 u mnie byla podobna sytuacja i naprawili
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Informacje o usłudze odzyskiwania danych znajdziesz w poniższej wiadomości.

 

https://www.samsung.com/pl/support/newsalert/119731/


sydneyfooka
Explorer
Opcje
Dziękuję, to pomocne. Dziwi mnie jednak ze technik zrobi to przez Smart Switch, tylko ciekawe jak? przecież też mam smart switch :)) pewnie wymienią najpierw port USBc
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W tym wypadku musisz się skontaktować z punktem serwisowym, gdzie otrzymasz wszystkie niezbędne informacje. Daj znać czy zdecydowałeś się na skorzystanie z usług serwisu i czy udało się zgrać dane.


asdfzxc12
Apprentice
Opcje
Jak można odzyskać dane z telefonu który ma uszkodzony wyświetlacz kompletnie czarny oraz wyłączone debugowanie? Telefon to samsung s10+. Smart switch oraz zwykle podłączenie przez usb wymaga akceptacji na telefonie a nie jestem w stanie tego zrobić 
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Możesz spróbować odblokować telefon za pomocą usługi Znajdź mój telefon: https://findmymobile.samsung.com/


asdfzxc12
Apprentice
Opcje
Wyskakuje mi że odblokowywanie zdalne niedostępne 😕
0 Like
Miedziany_Ryszard
Pathfinder
Opcje
Przez znajdź mój telefon można, zdalnie, zrobić kopię zapasowąScreenshot_20230207_112953_Samsung Internet_1000004103_1675765793.jpg
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@asdfzxc12  napisał(a):
Wyskakuje mi że odblokowywanie zdalne niedostępne 😕

Jeżeli zdalnej kopii również nie możesz wykonać to obawiam się, że nic więcej nie wymyślimy.