Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z ostrością zdjęć

(Temat utworzony: 14-11-2021 06:26 PM)
4747 Wyświetlenia
barteg
Navigator
Opcje
Mam ogromne problemy z ostrością zdjęć po ostatniej aktualizacji aparatu w S20 ultra. Aparat w ogóle nie łapie ostrości zdjęć, szczególnie krajobrazów. Jest to masakra, bo w końcu po to ten telefon kupiłem. Teraz nie dość, że bateria fatalnie trzyma, to jeszcze aparat się popsuł?! Ktoś miał podobne problemy, wie co z tym zrobić? Czy od razu do serwisu oddać?
Załączam przykładowe zdjęcie.

image


0 Like
44 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@barteg, Proszę zapoznać się z poniższym poradnikiem oraz wykonać opisane tam kroki

[Poradnik] Problemy z aparatem - co należy zrobić.
https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-us%C5%82ugi/poradnik-problemy-z-aparatem-co-nale%C5%...

Czy delikatnie stuknięcie w aparat powoduje złapanie ostrości ?


barteg
Navigator
Opcje
Niestety nie. Aparat działa kompletnie randomowo
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@barteg, Jeśli problem nie ustąpi po wykonaniu wskazówek podanych w poradniku, to konieczna będzie wizyta w serwisie.


barteg
Navigator
Opcje
Dzięki poprobuje. Resetowalem już aparat, nic to nie dało.
Members_yH67FQ0
First Poster
Opcje

U mnie to samo‼️ 

Zdjecia jak i video to porażka. Ostrość leży i kwiczy. Drugi plan rozmyty,zdjęcia krajobrazów niemożliwe do zrobienia.

Tak już robiłem resety i nic nie pomaga.

OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Members_yH67FQ0, a serwis sprawdzał Twoje urządzenie? Niektórym użytkownikom pomogła wymiana modułów aparatu. Tu masz link do znalezienia najbliższego punktu serwisowego: https://www.samsung.com/pl/support/service-center/ 


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

barteg
Navigator
Opcje
U mnie dokładnie to samo!! Drugi plan nieostry. W telefonie za 6 tys takie rzeczy są nie do pomyślenia.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@barteg, nie do pomyślenia, masz rację, dlatego wiesz, co masz zrobić — zerknij do wiadomości wyżej. :winking-face:


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

barteg
Navigator
Opcje
Nie o to chodzi co JA MAM ZROBIC. takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca w sprzęcie za tą cenę. Ewidentnie Samsung działając w typowy dla Korei sposób "pali pali" wypuszcza półprodukty.
Nigdy więcej Samsunga. Next time tylko apple.