Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaśniejszy ekran S9+

(Temat utworzony: 18-04-2019 11:46 AM)
651 Wyświetlenia
ferinmel
Journeyman
Opcje

Witam,

 

z moim półroczny S9+ stało się coś nieprzyjemnego, mianowicie po ostatnim ładowaniu ekran jest 2x jaśniejszy niż był do tej pory. Nie jest to kwestia ustawień jasności w telefonie, kiedy podłączałem telefon do ładowania wszystko było w porządku, kiedy podniosłem go żeby sprawdzić powiadomienie, ekran wyglądał (i dalej wygląda) jak "przejaśniony". Nie sądzę żeby to było wypalenie, telefon działa normalnie, ale korzysta się z niego dosyć niekomfortowo. 

Jutro jadę oddać go na gwarancję, ale są jakieś sugestie co mogło spowodować taki stan rzeczy? 

0 Like
Przejdź do rozwiązania
13 Odpowiedzi
ferinmel
Journeyman
Opcje

@nismo, jeśli dalej jesteś ciekawy, przyjęli mi telefon bez problemu i w dwa tygodnie teoretycznie naprawili. Teoretycznie, bo na liście rzeczy które wymienili są chyba wszystkie komponenty telefonu, więc podejrzewam że mi go po prostu wymienili na nowy :face-with-tears-of-joy:

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ferinmel, oczywiście, że jestem w dalszym ciągu ciekawy. Rozumiem, że już odebrałeś telefon i wszystko jest w porządku czy na razie otrzymałeś informację, że wszystko zostanie wymienione?


0 Like
ferinmel
Journeyman
Opcje
Już odebrany, wszystko śmiga. Niestety nie dowiedziałem się co konkretnie było przyczyną, ale widocznie coś ciężkiego skoro dostałem w zasadzie nowy telefon :smiling-face:
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ferinmel, super! Najważniejsze, że telefon działa teraz poprawnie. Zachęcam do regularnych odwiedzin Społeczności Samsung :winking-face:


0 Like