Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[Galaxy S10e | S10 | S10+] One UI 2 Beta i Android 10 już wkrótce!

(Temat utworzony: 05-11-2019 04:19 PM)
3891 Wyświetlenia
MonikaGS
Helping Hand
Opcje

Witajcie!

 

Nadszedł w końcu czas testów beta najnowszego interfejsu Samsunga Galaxy i systemu operacyjnego Android 10!

 

Dzięki Waszej opinii możemy sprawić, że nasze oprogramowanie będzie jeszcze lepsze. Możecie zainstalować wersję Beta Programu One UI, przetestować szczegółowo (mamy nadzieję, że z przyjemnością :smiling-face:) najnowsze oprogramowanie oraz wyrazić swoją opinię o jego wydajności, stabilności i funkcjonalności.

 

Prosimy jednak pamiętać, że wersja Beta jest przeznaczona dla doświadczonych użytkowników. Nie jest to oficjalne oprogramowanie, dlatego też może powodować występowanie błędów. Ponadto nie wszystkie funkcje mogą być w niej dostępne.

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem Samsunga Galaxy S10e, S10 lub S10+ (urządzenie niebrandowane), możesz przystąpić do programu. Rejestracja dostępna jest w aplikacji Samsung Members.

 

Przed uruchomieniem One UI Beta wykonaj kopię zapasową Twoich danych przy użyciu aplikacji Smart Swich w wersji dostępnej na komputery. Dodatkowo zaktualizuj wszystkie aplikacje korzystając z Google Play Store lub Galaxy Apps.

 

Galaxy_S10_Series_Beta_Promotion_Teaser_POL_191007.jpg

 

Jeżeli będziesz chciał przystąpić z Programu Beta, możesz to zrobić przez aplikację Samsung Members. Następnie zainstaluj ponownie oficjalne oprogramowanie i ściągnij swoją kopię zapasową przez Smart Switch.

 

Oczekujemy z niecierpliwością na Wasze opinie i życzymy dobrej zabawy!

 

1 097 Odpowiedzi
przemaser
Navigator
Opcje

ufff.... w koncu przeczytałem 76 stron tego wątku i mam pytania co do Android 10:
1. Czy nagrywanie rozmów działa w tej wersji systemu ?
2. Czy zmieniono układ kart ostatnio uruchomionych aplikacji tak jak bylo w Android 8 ? W 9 przesówa sie w lewo i prawo co jest bardzo nie wygodne.
3. Czy zmieniono/ułatwiono gest przeciaganie od dolnego rogu do srodka ekranu w celu zminimalizowania ekranu aplikacji ? Jakoś w Pie 9 nie działa to poprawnie, raz się uda a raz nie.
Pozdrawiam

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@przemaser, gratuluję przeczytania całego wątku. Przyznam, że trochę nazbierało się tutaj informacji. Poniżej moje odpowiedzi:

 

  1. Nagrywanie rozmów nie jest dostępne w ustawieniach telefonu.
  2. Układ kart pozostał identyczny jak w systemie Android 9.
  3. Dodano gesty pełnoekranowe od Google. Nie wprowadzono żadnych zmian w gestach pełnoekranowych Samsung.

W systemie Android 9 nie ma takiego gestu jak napisałeś czyli od rogu do środka ekranu. Palec przesuwamy od dołu do góry w jego lewej, środkowej lub prawej części zgodnie z poniższymi zrzutami. Być może źle wykonujesz ten gest i stąd wadliwe działanie.

 

Widok otwartych aplikacjiWidok otwartych aplikacjiPowrót do ekranu startowegoPowrót do ekranu startowegoWsteczWstecz


Szewcu72
MegaStar
Opcje

@przemaser co do nagrywania rozmów,  ze swej strony dodam, że tak jak napisał kolega @mirudo24 nie ma natywnej funkcji w sytemie. Ale nagrywanie działa poprawnie przy pobraniu odpowiedniej aplikacji.

Oczywiście poprawnie działa na becie, czy będzie też tak na oficjalnym wydaniu? Tu niestety trzeba poczekać na zakończenie testów.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Narewiak
Explorer
Opcje

Hej

Czy tylko ja mam tak, że jak chce zapłacić blikem, to po wpisaniu kodu nie otwiera się aplikacja? 

Wpisuje kod i nastepnie muszę go potwierdzić w aplikacji ale aplikacja się nie otwiera :smiling-face: 

0 Like
LysyM80
Navigator
Opcje

@Szewcu72 możesz podpowiedzieć jaka aplikacja do nagrywania rozmów działa?

Ja miałem acr i nie działa. Wyskakuje komunikat że Android 10 nie umożliwia nagrywania rozmów.

0 Like
RafalM
Student
Opcje

Witam

Mam pytanie. Testuje teraz Androida 10(beta).Niestety gorna czesc ekrany nie dziala,jak by dotyk padl.Wiem ze to wina bety. Jak moge powrocic do androida 9.Niestety nie moge uzyc smartswitcha,bo nie drobilem kopi

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RafalM, Przed powrotem do Androida 9 spróbuj wykonać wipe cache partition według tej wiadomości. Powrót do oficjalnej wersji systemu jest możliwy tylko za pomocą oprogramowania Smart Switch po wcześniejszym zrezygnowaniu z bety w aplikacji Samsung Members. Niestety przy powrocie telefon zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych. Więcej informacji znajdziesz w tym temacie.

Problem Smart Switch


0 Like
Szewcu72
MegaStar
Opcje

@LysyM80 nie na oficjalnym forum, przecież to zrozumiałe, z uwagi na fakt, że usługa niedostępna w naszym regionie. :smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
MegaStar
Opcje

@RafalM nie chcę Cię zasmucać i życzę aby faktycznie była to wina bety.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
RafalM
Student
Opcje
Wina Bety,bo sprawdzalem wyswietlacz,dotyk i wszystko dziala