Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Samsung Galaxy S21FE ma sens?

(Temat utworzony: 02-03-2022 02:59 PM)
757 Wyświetlenia
Försäkën
Pathfinder
Opcje
Witam To już dzisiaj mój trzeci post naprawdę dużo tutaj pracuję  Tak na swoje oko  zauważyłem że s21 fan Edition nie jest opłacalny w dodatku że cena to 3500 zł a S20 fan Edition kosztował 3000 oczywiście na starcie to już pierwsza rzecz ale nawet jeżeli s21 fan Edition kosztowałby te 3000 złotych nadal by się nie opłacało a tutaj wszystkiemu winny jest zwykły podstawowy s21 który go wygryzł A moje dowody Przedstawię wam tak s21 obecnie kosztuje poniżej 3000 mimo słabszego procesora i tak jest szybszy od bez 21 fan Edition który natomiast kosztuje trochę poniżej 3500 zł Może to nie jest jakaś ogromna różnica ale ludzie s21 jest tańszy nawet 800 zł i lepszy ale mimo to tutaj mogę trochę nie doceniać s21 fan Edition bo to też dobry smartfon ładny ale jednak s21 go wygryzł A może to s21 pan Edition się sam wybrać No bo przecież on miał premier rok po premierze s21 Myślę że ten post był dla was przydatny Dziękuję za przeczytanie go Pozdrawiam

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Sidkwa
Voyager
Opcje

Niech to was pogodzi. S21FE jest droższy od podstawowego S21 a ma gorsze parametry. S21 jest tańszy od S21FE i ma lepsze parametry. Znając tą tajemnicę co wybierzecie? Telefon droższy z gorszymi parametrami czy tańszy z lepszymi parametrami. Ostatnio marketingowcom z Samsunga brak jakiejkolwiek logiki przy wycenianiu sprzętu. Mnie się ich marketingowa polityka coraz mniej podoba i po ośmiu latach wierności Samsungowi mam coraz większe chęci by zerwać ta więź i przy kupnie następnego telefony wybrać innego producenta. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
10 Odpowiedzi
Sidkwa
Voyager
Opcje

Przy aktualnej wycenie nie ma najmniejszego sensu. 

0 Like
Stvnley
Navigator
Opcje
O jakiej wersji mówisz? S21FE można dorwać spokojnie za 2500 w podstawowej wersji 6/128. Osobiście dorwałem S21FE w cenie 2800 dodatkowo otrzymując 600zł cashback. Do tego w zimie snap 888 przyjemnie grzeje ręce 😃
Försäkën
Pathfinder
Opcje
Ja mówię o wersji którą ty masz ale spójrz na to tak snapdragon 888 tym razem jest identyczny do x2100 a za 2500 zł możesz kupić również podstawowy model s21a dostaniesz więcej Ramu w rezultacie mnie liczyć jak na ekranie startowym i lepsze wrażenia z korzystania procesory mają naprawdę niewielkie różnicę na korzyść snapdragona dlatego dzięki twojemu komentarzowi twierdzę tylko że s21 jest po prostu Opłacalniejszy A S21FE to też bardzo dobry smartfon życzę miłego użytkowania
Rozwiązanie
Sidkwa
Voyager
Opcje

Niech to was pogodzi. S21FE jest droższy od podstawowego S21 a ma gorsze parametry. S21 jest tańszy od S21FE i ma lepsze parametry. Znając tą tajemnicę co wybierzecie? Telefon droższy z gorszymi parametrami czy tańszy z lepszymi parametrami. Ostatnio marketingowcom z Samsunga brak jakiejkolwiek logiki przy wycenianiu sprzętu. Mnie się ich marketingowa polityka coraz mniej podoba i po ośmiu latach wierności Samsungowi mam coraz większe chęci by zerwać ta więź i przy kupnie następnego telefony wybrać innego producenta. 

0 Like
Försäkën
Pathfinder
Opcje
Lepiej się tego nie da ująć sprawa zamknięta
0 Like
Stvnley
Navigator
Opcje
Nie zaprzeczam. Napaliłem się promocją i następnym razem dam sobie więcej czasu przy wyborze sprzętu. Patrząc jednak na swojego pierwszego Samsunga to jestem pozytywnie zaskoczony i na pewno zostaję w rodzinie na dłużej
0 Like
Försäkën
Pathfinder
Opcje
Mimo wszystko Samsung Galaxy s21 fan Edition to dobry i żwawy telefon
0 Like
Sidkwa
Voyager
Opcje

Oczywiście S21FE to bardzo dobry telefon. Tylko jego wycena jest absurdalna i nie ma w niej żadnej logiki. Seria FE zawsze miała być tą uboższą i tańszą wersją od głównej serii S. Miała być przeznaczona dla ludzi którzy nie mają wystarczającej ilości gotówki i nie mogą sobie pozwolić na kupno podstawowej wersji. Oczywiście wiązało się to z pewnymi kompromisami. Dlatego telefony FE mają gorszą specyfikację niż główna linia S i przez to powinny być tańsze. A tu jakiś geniusz z marketingu wycenia serię FE na wyżej niż serię podstawową S. Nie ma w tym logiki. Bo jak tłumaczyć to, że telefon z gorszymi parametrami (choćby aparat jest gorszy) jest wyżej wyceniony od telefonu który ma lepszą specyfikacje? 

0 Like
Försäkën
Pathfinder
Opcje
Samsung Galaxy s21 fan Edition jest wyceniony drożej od swojego poprzednika jednak premierowa wycena Samsunga Galaxy S 21 i tak jest droższa tutaj zadziałała kwestia czasu
0 Like