Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aktualizacji

(Temat utworzony: 27-03-2019 06:21 PM)
2600 Wyświetlenia
FRVNEK
Student
Opcje

Witam.

Kupiłem dwa dni temu w Niemczech Galaxy S9 +, mieszkam przy granicy i telefon uruchomiłem pierwszy raz w Polsce z polską kartą, teraz nie mam żadnej dostępnej aktualizacji i ostatnie akutalizacje mam z wrzesnia 2018, wersja oprogramowania jaka mi sie pokozuje w ustawieniach to XEO/XEO,DBT/DBT

Wiem że przy pierwszym uruchomieniu telefon zapytał się coś po niemiecku związane było to z kartą ale nie zrozumiałem i wcisnałem to na chybił trafił 

Telefon kupiłem nowy.

Zaraz dorzuce ss z phone infScreenshot_20190327-181812.jpg

 

0 Like
Przejdź do rozwiązania
23 Odpowiedzi
Zimny
Journeyman
Opcje
Wiem bo pamiętam Was jeszcze z dawnych lat, za czasów S2 a może i wcześniej i dlatego tu jestem 😁
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72  napisał(a):

Niezła jazda! Operatorskie wersje telefonów w wolnej sprzedaży.


Telefon został kupiony na aukcji z opisem, że to dystrybucja europejska więc można było spodziewać się dosłownie wszystkiego.

 

@Zimny, koniecznie daj znać czy serwis poradził sobie ze zmianą wariantu.


Zimny
Journeyman
Opcje

Screenshot_20190406-184809_Settings.jpg

Witam. Jestem po wizycie w serwisie. Zmienili na XEO/XEO/XEO ostatnie VGR zostaje bo jest na stałe przypisane do płyty głównej. Oprogramowanie i nowe poprawki wygrane. Po tym zabiegu ma już łapać aktualizację. Ale to się dopiero zobaczy przy następnej.

Póki co dziękuję wszystkim za pomoc i czekam co będzie dalej.

Pozdrawiam

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Zimny, dziękuję za informację zwrotną. Teraz powinno być wszystko w porządku. Daj znać czy Twój telefon poprawnie wykrywa kolejne aktualizacje.