Close

What are you looking for?

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

S20FE finally getting oneui4 in UK (Three)

(Topic created on: 02-02-2022 07:06 PM)
1190 Views
LukeyUK
Explorer
Options
I can't express enough how long I have been waiting for this update, full of excitement, as I love new android experiences (as am sure we all here do).
Is there anything particularly wrong (bugs, glitches) that makes the update unusable?
Thanks everyone 😊
25 REPLIES 25
Honzicek42
Explorer
Options
🤣
0 Likes
Honzicek42
Explorer
Options
Yes I know exynos is mad 😠 😡
LukeyUK
Explorer
Options
You are from Czechia right? Exynos je pýčov*na 😂
0 Likes
Honzicek42
Explorer
Options
Ahoj jsem katastrofa kdybych to vedel tak ho nekupuji jak muze Samsung nabizet kdyz vi ze je to spatny procesor a hreje batterie myslis ze muzu zrusit smlouvu
Honzicek42
Explorer
Options
Podvadej zakazniky pujdu do IPhonu mel jsem ho pul roku a bezel bez problemu teda zena mi ho pujcila starsi typ iphone 6plus ale super zadny prehrivani pohoda Samsung stoji 600 liber a na picu
LukeyUK
Explorer
Options
Ten kontrakt je cez operátora? Ak áno, tak tam musíš počkať len na koniec zmluvy, alebo ju ukončiť skôr, ale tým pádom budeš musieť zaplatiť pokutu.
Inak mne android vyhovuje viac a myslím, že Samsung vyrába asi tie najlepšie android telefóny. S20FE bol predsa jeden z najpredávanejších samsungov keď vyšiel.
Ja som si akosi zvykol na ten
Samsung systém, ale tiež nechápem prečo použili ten Exynos, keď videli aký je to smejd v porovnaní so Snapdragonom.
0 Likes