Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Timetable

(Témakör létrehozásának dátuma: 26-10-2020 11:01 AM)
131 Megtekintések
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Egyetemi tanulmányaim kezdetekor igencsak besűrűsödtek a tennivalóim, így a hirtelen jött nyomást valamilyen úton-módon muszáj voltam rendszerezni. Az akkori készülékem gyári naptár alkalmazása kifejezetten nem volt átlátható, hamar elvesztem benne, ezért muszáj volt miharabbi megoldást találnom. Egy hosszú és fárasztó nap után, a rengeteg széthagyott feljegyzésemre megtaláltam a számomra is tökéletes megoldást. Ez a Google Play Áruházból letölthető Timetable nevű applikáció. Maga az alkalmazás ingyenes, átlátható, könnyen kezelhető és már elérhető magyar nyelven is.

Forrás: Play ÁruházForrás: Play Áruház

 

Az alábbiakban 5 db tippet fogok veletek megosztani a naptár használatával kapcsolatban, hátha Ti is kedvet kaptok hozzá.

  1. Színezzétek ki!

27 db szín és árnyalat közül tudjátok kiválasztani, ami hozzátok a legjobban illik. Így könnyen meg tudjátok különböztetni egymástól a tennivalókat, és nem mellesleg nagyon igényes lesz a naptáratok.

Forrás: Saját forrásForrás: Saját forrás

 

 

  1. Hetek + hétvége beállítása (A-B hetesek figyelem!)  

A beállítások menüpontban (jobb felső sarok három vízszintes vonal) a hetek számánál akár 4 különböző hét tennivalóit is listázhatjátok. Rendkívül hasznos funkció és sok hasonló alkalmazás kihagyja ezt a funkciót. Alapértelmezettként az app nem jeleníti meg a szombatot és a vasárnapot (biztos azt akarja, hogy akkor magunkkal törődjünk), de amennyiben akkor is zsúfoltak vagytok lehetőség van megjeleníteni ezt a két napot is.

 

  1. Értesítések

Az értesítések engedélyezésével az általatok beállított időpontban jelezni fog az app, hogy egy eseményed közeledik (minimum idő 1 perc, maximum idő 60 perc). A reggeli órákban hasznos lehet, hogy véletlen se késsünk el.

122639790_373645707319645_5457797583006763592_n.jpg

 

  1. Feladatok

Lehetőség van feladatok felvételére (találkozó a barátokkal, fontos ZH, határidő) és azok kategorizálására is. Ezeket a feladatok a már meglévő teendők közé lesznek beszúrva.

122565350_688900148723467_2429676899645499279_n.jpg

 

  1. Plusz információk hozzáadása

Minden egyes eseményt lehetőségünk nyílik információkkal kiegészíteni. Egyetemi tanulmányaim alatt például itt tartottam számon, hogy mikor jelentem meg az adott órán, így nem kellett aggódnom a félévi összesítéskor.

122641772_369208337836485_5615937878112544136_n.jpg

 

5+1

Új funkciónak számít, hogy már widgetként is lehet használni az applikációt Android és iOS készülékeken is.

122561637_449667729339210_8169000436950043727_n.jpg

 

Remélem hasznosnak találtátok rövid összefoglalómat, hamarosan újra jelentkezem!

 

Üdv,

GyulusA

5 Válaszok
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Köszi a bemutatást, valószínüleg hamarosan le fogom tölteni, és kipróbálom! :smiling-face:

0 tetszik
MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Anno a gimiben használtam ilyen appot legutóbb, még a Galaxy S4-S6-omon. Szerettem, de manapság már nincs rá szükségem.

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Gyula!

 

Jó kis app ez a fenti, köszi, hogy megosztottad velünk! 

 

Van még esetleg ehhez hasonló amit kipróbáltál és bejött neked?

 

Üdv.:

AnitaI.

0 tetszik
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Szia Anita!

Samsung gyári Naptár appját próbáltam még a frissítések után. A célnak tökéletesen megfelel, de a Timetable-t használom rendszeresen, mert színesebb.
0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Gyula! 

Tőled csak érdekességekröl olvasgat az ember!

Üdv. AndrasK

0 tetszik