Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

A72 android 14

(Témakör létrehozásának dátuma: 09-03-2024 11:10 AM)
178 Megtekintések
Hannuciáta
Student
Beállítások
Valaki már megkapta? 
Szeptember óta nem volt semmiféle frissítés az A72-re. A kamerám már szörnyen lassú. 😞 
0 tetszik
14 Válaszok
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Tegnapi nap indult el Európában szélesebb körben a frissítés.
Érdemes manuálisan kerestetni, mert nem egyszerre látják a készülékek.
kertész
Explorer
Beállítások
Majd meglátjuk. Szegény ember ki nem tud ígérni. Itt a cégre gondolok. Elöszőr November majd December. Most Márciust írunk. Szóval hiszem ha látom. Ja és azt mondták hogy 4 fő frissítést fog kapni ahol vettem. Erre csak 3-t. Ill. még azt sem. Egy megkeseredett tulaj.
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
A gyártó sehol sem jelzett dátumokat, amióta él a frissítés, és főleg nem ígért semmit!!!!
kertész
Explorer
Beállítások
Akkor a hónapok légböl kapottak. Akkor honnan lett a november? De mindegy így sem jönnek ki ebből jól.
0 tetszik
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Mindig is légből kapott volt az a novemberi dátum.
kertész
Explorer
Beállítások
Jó akkor keressük a kákán a csomót. Melyik volt hivatalos. Köszönöm
0 tetszik
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Nem keresek semmilyen csomót, de ne hivatkozzunk már olyanra, amiről kiderült, hogy nem volt valós infó.
0 tetszik
kertész
Explorer
Beállítások
Félre értetted. Én keresem. Viszont az első kommenteben az írtam hogy nem a cég hanem samsung boltban tájékoztattak hogy (ahol vásároltam) 4 fő update rol. Akkor hogyan került köztudadba a hónapok? Mert hát valogy mindennek van valóság alapja. Élet tapasztalat.
AxelBog
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Attól, hogy te most vetted a készüléket, az már lassan 3 éve piacon van, a főverziók kiadását a megjelenéstől kezdik, nem pedig a megvásárlás dátumától.
Jelen esetben az A72-re az android 14 az utolsó főverzió, amit még megkap.
Az szomorú, hogy ezzel egy elvileg márkaboltban dolgozó nincs megfelelően képben.