Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Az S20 FE, mint stílus ikon?

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-10-2020 05:42 PM)
234 Megtekintések
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

Nem titok, hogy sokat szoktam olvasgatni különféle helyeken posztokat, kommenteket és cikkeket.
Különösen szeretem a Galaxy Világa oldalt, mert szerintem ez az egyik olyan oldal, ahol a legjobban szerkesztett és összefoglalt cikkeket olvashatom.

 

Itt figyeltem fel többek közt arra is, hogy mennyire színes "egyéniség" (ha mondhatom ezt) az S20 család legfrissebben megjelent tagja, ugyanakkor arra is felfigyeltem, hogy az emberek miként reagálnak és figyelnek fel rá.


Bátran mondhatom, hogy az eddigi egyik legszínesebb készülékről van szó jelenleg.

 

( Forrás: galaxyvilaga.hu )( Forrás: galaxyvilaga.hu )

 

Nézzük csak sorjában.


Az emberek, amikor meglátják a készüléket, mindig egy kicsit hátrébb állnak, majd meglátják a színeket, ez az első amire felfigyelnek... és igen, személyes tapasztalataim szerint egy stílus ikon lett a készülék, hiszen eddig hiába választottuk ki, hogy melyik színű telefont szeretnénk, mégis egy tokkal tettük teljesen egyedivé a megjelenését.

Itt nem ez van. Itt igenis megakarjuk mutatni a telefon küllemét, és ezzel magunkat is.
Szerencsés a helyzet, hiszen lehet rá átlátszó tokot kapni, ami még ráadásul kiegészül egy kitámasztó résszel is, amely nem csak, hogy stílusos elemként van jelen, de igen praktikus is.

( Forrás: Google )( Forrás: Google )

 

Így többé nincs takargatás, átformálás... csak a színtiszta letisztult valóság és védelem, ami személyes véleményem szerint így van rendjén, hiszen nagyon jól áll a telefonnak.

 

A készülék színei pedig elképesztőek.
Mindegyik egy egyéniség, és imádom a matt megjelenésüket.

( Forrás: galaxyvilaga.hu )( Forrás: galaxyvilaga.hu )

 

A Levendula:

 

A legcsajosabb szín a portfólióban.
Igen csak jól megy hozzá a Bronz Buds Live (a képen látható), és szerintem egy igen érzékeny és romantikus megjelenést ad.

( Forrás:  galaxyvilaga.hu )( Forrás: galaxyvilaga.hu )

 

Frissítő Narancs:

Nagyon nem szokványos szín.
Szerintem igazán vagány, egyedi és bevállalós külsőt ad, nem beszélve arról, hogy ezzel a színnel tényleg kifejezhetjük különcségünket és vidámságunkat.

 

( Forrás: galaxyvilaga.hu )( Forrás: galaxyvilaga.hu )

 

Tüzes Vörös:

 

Szenvedélyes, élénk és vibráló.
Azonnal magára vonzza a tekinteteket és meg is ragadja azokat. Egy igazi rubint a telefonok között.

 

( Forrás: galaxyvilaga.hu )( Forrás: galaxyvilaga.hu )

 

Légies és Zöld:

 

Igazi könnyed megjelenés, mégis izgalmas színvilág.
Nem hivalkodó, ugyanakkor különleges árnyalat, amely bármilyen élethelyzetben és szituban megállja a helyét.

 

( Forrás: Google )( Forrás: Google )

 

Elegáns Fehér:

 

A színtiszta letisztultság.
Egyszerű, különleges, gyönyörű és kecses. Méltó kiegészítő a mindennapokban.

 

( Forrás: Google )( Forrás: Google )

 

Tekintélyes Navy ( Sötétkék ) :

 

Igazi Business Casual. Komoly külső, komoly belső. 
Titokzatos és magával ragadó szín, nekem személy szerint az egyik kedvencem.

 

 

Ti mit gondoltok, hogyan látjátok?
Tényleg eggyé vált a stílus szóval a Galaxy S20 FE?
Nektek melyik a kedvenc színvariánsotok?

 

 

Üdv,
Móni

 

 

 

7 Válaszok
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Szia Móni!

Ha tehetném én egyszerre használnám a fehéret és a pirosat, alkalomhoz illően. Emellett az összes szín nagyon megnyerő, külön örültem annak, hogy kimaradt a palettából a fekete és a szürke.
0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Mónika!

Ahogy írtad ezek a készülékek nagyon dizájnosak és színesek. 

Az én kedvenc színem a kék és a zöld. Viszont, ha választanom kellene nem lenne egyszerű. Különösen tetszik a kényelmes kialakítása és a jó kézbefoghatóság. Látszik, hogy kiknek készült ez a kiadás. Nagyon szuperek lettek a képek! 

Köszi a cikket!

Üdv. Andrask

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Köszi a cikket, jó látni hogy a szivárvány szinte minden árnyalatában lehet kapni a készüléket! 🙂

A látható variánsok közül a Navy-t választanám, egyébként feketére szoktam hajtani. 😃


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

A kedvenc árnyalatom mindenképpen a zöld, talán a barack! Örülök, hogy új színekkel frissült a széria, jót tett a frissülés a kinézetnek! :smiling-face:

 

Nagyon igényesre sikerült az S20 FE, kimondottan egyedi megjelenéssel ötvözve! Kiváncsi vagyok, milyen lesz a következő készülék!

0 tetszik
MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

Köszi a cikket, jók ezek a színek! A kék nekem nagyon bejön!

A modell is egy nagyon szimpatikus darab, lehet ez lesz a következő telóm...:D

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

Szerintem is eggyé vált a stílus szóval a Samsung Galaxy S20 Fan Edition!

 

Köszi a cikked!

 

Nekem a fehér tetszik a legjobban. Bárhol elővehetem, nem hivalkodó, szép kis elegáns szín. 

 

Üdv.:

AnitaI.

0 tetszik
BeátaV
Voyager
Beállítások

Teljesen méltó a Fun Edition névre ez a készülék minden tekintetben és nagyon jó, hogy ennyi színben elérhető. Nálam a zöld a nyerő, de bármelyik szín szóbajöhet (:

0 tetszik