Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Itt az ősz, mit tegyek?

(Témakör létrehozásának dátuma: 25-10-2020 10:32 AM)
123 Megtekintések
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Sokunknak megfordult már a fejében, hogy itt az ősz és elillant a napfényes nyár.
Az idő egyre hidegebb és nyirkosabb, a kinti lehetőségeink egyre csökkennek, mégis szeretnénk ezt az időszakot tartalmasan eltölteni.

Ilyenkor megfigyelhető, hogy sokszor csökken az emberek "tettvágya" és kreativitása, néha én is csapdába esek és egyfajta alkotói válság lesz úrrá rajtam, ilyenkor vagyok nagyon hálás, hiszen van 2 számomra nélkülözhetetlen alkalmazás, amit ha megnyitok, azonnal ötletet kapok, és a fáradtságnak amit előtte éreztem, már nyoma sincs.
Ezek az alkalmazások pedig a Samsung Members és a Samsung Health.

Mutatom az én tippjeim, amik segítenek átvészelni a hidegebb és nyirkosabb időszakot.

( Forrás: Samsung Members )( Forrás: Samsung Members )

A Membersben nagyon jó tippeket kaphatsz ha éppen egy kis intellektuális feltöltődésre vágysz.
Nem kell más hozzá, mint Te, a telefonod vagy tableted, egy pokróc egy jó kávé vagy tea és a kiválasztott könyv.
Bevallom őszintén van, hogy én is inkább bekukckózok és kezembe veszek egy jó könyvet.

( Forrás: Samsung Members )( Forrás: Samsung Members )



Van más módja is annak, hogy feltöltődj, hiszen a szellemi állapotunk egészsége mellett fontos a testi egyensúly is.
Itt nem csak a Members tud neked segíteni, de akár a Samsung Health-en belül különféle jóga vagy meditációs zenéket is találsz, amivel garantált a teljes ellazulás.
( Forrás: Samsung Health )( Forrás: Samsung Health )


Itt biztosan megtalálod a hangulatodnak legmegfelelőbb zenét.
Én a meditáció után sokkal frissebbnek érzem magam.

 

( Forrás: Samsung Health )( Forrás: Samsung Health )

 

Emeld az intenzitást, és tűzz ki magad elé célokat!
A Samsung Health nem csak abban segít, hogy kellő képpen ellazulj, hanem akár  rövidebb vagy hosszabb sport programokat is választhatsz magadnak, saját magadra szabva.
Ugyan itt nyomon követheted a fejlődésedet, és a végén csak azt veszed észre, hogy már kész is a 2021-es Beach Body.
Hajrá! Célokra fel, ne hagyd Szilveszterre a fogadalmakat!


( Forrás: Samsung Members )( Forrás: Samsung Members )

Van házi kedvenced? 
Törődj vele, és örökítsd meg. Nincs is jobb, mint mikor sikerül róla egy jó képet lőni és büszkén mutogatni.
Én például két rakoncátlan tengeri malac tulajdonosa vagyok, és imádom őket dögönyözni, figyelni és fotózni.
Az egyik pedig kifejezetten szereti ha a kamera lencséje rá figyel....mindig bepózol.

( Forrás: Saját fotó )( Forrás: Saját fotó )( Forrás: Saját fotó )( Forrás: Saját fotó )

 

Persze a végére nem hagyhatom ki a házi munkát sem, hiszen az is az életünk része, és valljuk be őszintén... sokszor ehez van a legkevésbé kedvünk...ugye?
Ugyanakkor a Samsung most indított egy szuper nyeremény játékot, ahol ingyen tesztelhetsz egy JET porszívót.


Szeretnél nevezni? Nincs is más dolgod, mint erre a linkre kattintva , megtudni minden infót és regisztrálni.


Legyen szép napotok!
Remélem tudtam segíteni!

 

 

Üdv,
Móni

0 tetszik
2 Válaszok
MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

A cikk címét meglátva az egyik kedvenc versem jutott eszembe:

,,Itt van az ősz, itt van ujra,
S szép, mint mindig, énnekem.
Tudja isten, hogy mi okból
Szeretem? de szeretem...."

 

Ősszel kifejezetten szeretek túrázni, egy hete voltunk egy kisebb társasággal Visegrádon, ami igazán jól sikerült kis kiruccanás lett. Néhány fotó:

20201018_105017.jpg

 

20201018_120044.jpg

 

Üdv:

Marci

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

A hideg beköszöntével a napfényes és világos órák száma egyre lecsökkent. 

 

Sajnos ilyenkor kevesebb D vitamint is kap a szervezetünk a napsütés hiánya miatt, ezáltal fáradékonyabbak is leszünk.

Ilyenkor mindig fel tuningolom a szervezetem vitaminokkal, hogy erősebb legyen a betegségekkel szemben.

 

És a vitaminok mellett, jó ha ebben az időszakban mellettünk vannak ezek az alkalmazások, így ellátnak minket sok jó tanáccsal, szabadidő elütési tippel is!

 

Köszi az összefoglalót tetszett 😍

 

Üdv.:

AnitaI.

0 tetszik