Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Telefon nélkül

(Témakör létrehozásának dátuma: 04-04-2024 02:29 PM)
100 Megtekintések
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok !

 
Biztosan sokan jártunk már úgy, hogy valami miatt meg kellett váljunk a megszokott készülékünktől. 
Szerencsére eddig nem sokszor kerültem ilyen a helyzetbe, de most hosszú idő után ismét át kell esnem ezen a procedurán. 
Különös érzés, mikor meg kell váljunk a megszokott eszközünktől még akkor is, ha van helyette másik, amit esetleg korábban is használtunk. 
Személy szerint kicsit olyan, mintha egy a mindennapok feladatainak ellátásához nélkülözhetetlen eszköztől fosztottak volna meg. 
Érdekes belegondolni, hogy ez az aprónak már egyre kevésbé nevezhető eszköz, hogy beitta magát a hétköznapi működésünkbe és némejünknél milyen érzéseket okoz a hiánya.
 
Ti, hogy élitek meg ha huzamosabb ideig "megfosztanak" titeket a megszokott eszközötöktől ? 
5 Válaszok
Beniben
Pioneer
Beállítások
Hát általában én is így vagyok de most nekem örökre el kell búcsúzom mert lett új telefonom.
De értem mire gondolsz. 😀
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
én is kivoltam, amikor szervizbe kellett adni korábban egy mobilomat, de szerencsére rég volt ilyen
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Ilyen esetekben szerintem ez inkább örömteli 😄 Mi váltott mit ?😁
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
nekem ez a második alkalom, mióta okostelefonom van, de azt ígérték, hogy kb 3-4 munkanap alatt meg lesz a javítás😁
0 tetszik
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Én mindig próbálom csak eszköznek érezni és ezért nem kapcsolodni annyira hozzá, és szerencsére úgy érzem működik is ez nálam. :face-with-tears-of-joy:

0 tetszik