Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Elektronika, vagy valami más a nyerő?

(Témakör létrehozásának dátuma: 26-12-2023 04:17 PM)
53 Megtekintések
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Előző cikkemben meséltem nektek arról, hogy ilyenkor karácsonykor mi is a szokás mifelénk. Sok utazás, ajándékokon való morfondírozás, és a többi. Idén sikerült is kitalálni ki mit kapjon, többnyire okos órák lettek a nyerők, így szinte mindenki azt kapott, feltéve persze, hogy van okos telefonja, amihez tudja majd használni. Felmerült bennem viszont, hogy már tavaly is elektronikát szereztem mindenkinek: egy éve így kapott édesanyám új telefont, édesapám táblagépet, és mások egyéb okos készülékeket! Úgy látszik tehát, hogy nálunk ez a kategória a legnyerőbb: az elektronika!

 

people in consumer electronics  retail store looking at latest laptop, television and photo camera to buy.jpegHa trendeket nézek - tavalyi és idei évre nézve is - a karácsonyi ajándékok többségét - globális szempontból tekintve - a különféle elektronikai cikkek teszik ki. Ezek lehetnek okos eszközök, kiegészítők, vagy szépségápolási, konyhai berendezések, vagy egyéb szórakoztató elektronikai eszközök, mint televízió, soundbar és a többi. Persze ez köszönhető annak is, hogy ezek a termékek vesznek minket körbe, és ezek a legkönnyebben beszerezhetők, illetve nagy mértékben meg tudják könnyíteni a mindennapi teendőinket, vagy feldobhatják kedvünket, ha szórakozásra használnánk őket. Érthető tehát, hogy ezek a termékek lesznek a legbeszerzettebb dolgok! Mi például karácsonyra egy airfryert kaptunk, illetve egy kézi gőzölőt és persze mindkettőnek nagyon örülünk, viszont eszembe juttatta, hogy mennyi elektromos berendezésünk van már, és lassan nincs is hova tárolnom őket!

 

Félre ne értsetek, nagyon örülünk ezeknek, használni is fogjuk őket, csupán annyi az aggályom, hogy lassan nem tudom minek hol találjak helyet, ami konnektor közelben van, illetve ha most azonnal fel kéne826785b0-296d-11ed-aeb1-d30d9e5ff594.jpeg töltenem MINDEN készülékemet, aminek akkumulátoros ellátása van, nagy valószínűséggel kellene kettő darab 10 csatlakozós hosszabbító ahhoz, hogy ne napokon keresztül töltögessem a dolgaimat. Ebből a képletből persze én sem maradok ki, hiszen én is okos órát szereztem be idén, tehát számomra is ez volt a legkézenfekvőbb, ami így nagyon sok boldogságot hozott az ajándékok átvevőinek!

 

Így hát adott a kérdés: ti inkább elektronikai berendezéseket szoktatok venni ajándékba, vagy azért szoktak megjelenni egyebek is, például parfüm, ruha és hasonlók? Ti mit kaptatok karácsonyra? Örültetek neki? Válaszaitokra kíváncsi vagyok! :smiling-face:

2 Válaszok
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások
Inkább az egyebek mennek karacsonyra 🙂
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
nálunk mindig akad 1-1 elektronikai termék is, de főleg más típusú ajándékok mennek nálunk