Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Új év - új lehetőségek

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-12-2023 02:06 PM)
80 Megtekintések
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

Karácsony letudva, mindenki átadott mindent, amit adott személynek beszerzett! Hamarosan itt a szilveszter is, aminek végeztével hivatalosan is kimondhatjuk majd, hogy 2024-et írunk! Ebben az évben biztos vagyok benne, hogy mindenkivel rengeteg dolog történt, hiszen a világ sem éppen a legbékésebb medrében sodródik jelenleg, de remélem mindenkinek sikerült kihozni a lehető legtöbbet a 2023-as évből is! 

 

Screenshot 2023-12-27 at 14.04.28.pngIdén rengeteg új Samsung okos készülékkel is találkozhattunk, amelyek rengeteg újdonsággal kecsegtettek minket. Ilyen például a teljes S23 - as széria, a Tab S9 széria, az új Z szériás készülékek, a Watch 6 széria, és minden más, mint az A kategória jelenlegi csúcsai, fülhallgatók és egyebek! Az év során rengeteg lehetőség adódott ezen termékek beszerzésére, de kiemelném azokat, amelyek akciós időszakok voltak, ugyan is találkozhattunk ráadás termék promócióval - ahol extra terméket kapunk a megvásárolt készülékünk mellé - , készülékbeszámítás által biztosított kedvezményekkel, illetve szezonális akciókkal, mint Black Friday, karácsonyi kedvezmények és hasonlók! Egy szó, mint száz: rengeteg különleges alkalmunk adódott ebben az évben a kiszemelt készülékünk kedvezményes beszerzésére, remélem volt, aki tudott is eggyel vagy többel is élni, és örömet okozott az újonnan beszerzett termék! A következő év biztos nem lesz másképp, hiszen az előző évek tendenciájából kiindulva mindig adódnak ilyen lehetőségek, így érdemes nyitott szemmel járni, és lecsapni egy adott termékre, ha látjuk, hogy igazán megéri!

 

Emellett persze fontos beszélni magunkról is, hiszen minden évben új célok,newyearsrelolutions.jpg új tervek fogalmazódnak meg, hogy miként látjuk majd magunkat a közeljövőben, illetve mit is szeretnénk elérni egy új év keretein belül. Minden év elején kitűzzük az új teendőket, amelyekkel többre szeretnénk törni az új évben, ezzel megadva magunknak a fejlődés lehetőségét. Remélhetőleg ezeket meg is tudjuk valósítani, magam részéről például elmondhatom, hogy amit kitűztem 2023-ra azt sikerült megvalósítanom, és az új, 2024-es céljaimmal is hasonló végkimenetelt várok el! 

 

Remélem ti is szoktatok új célokat kitűzni, és ezeket meg is tudjátok majd valósítani! Szoktatok újévre ígéretet tenni, terveke szőni? Sikerült az idei év elején megfogalmazottakat megvalósítani? Válaszaitokra kíváncsi vagyok! Abban az esetben, ha addig már nem találkoznánk: előre is Boldog Új Évet kívánok! :smiling-face:

2 Válaszok
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások
Kellemes Ünnepeket neked is !
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Terveket szövök, de fogadalmat nem szoktam tenni. Neked is boldog új évet előre is!😊
0 tetszik