Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Spekuláljuk meg, mi várható nyárra?!

(Témakör létrehozásának dátuma: 11-02-2024 10:01 PM)
71 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Az év első nagyszabású leleplezésén már túl vagyunk. Az internet népe pedig már a következőre készülődik. Úgy gondoltam, vegyük át azt, hogy milyen termékek kerülhetne a nyári Unpacked eseményen bemutatásra, hiszen majd akkor jó lesz visszaolvasni azon spekulációkat, miszerint mit gondoltunk ki most, nagyjából 4-5 hónappal korábban.

Ha csak gyorsan kellene felsorolnom, akkor esedékes:

  • a Galaxy Z Fold6,
  • a Galaxy Z Flip6,
  • a Galaxy Watch7-széria,
  • és valami nem várt más tény.

A fenti első három szinte biztosan könyvelhető. Ám a kérdőjelesek sorában akadnak érdekes kütyük, amikről külön értekeznék.

galaxy-ring-samsung-e1705844558710

Pl.: a Galaxy Buds-éra folytatódhatna tovább a harmadik generációval, esetleg a Live2-vel?!. Mondjuk ötletem nem sok van azzal kapcsolatban, hogy van-e relevanciája egy Galaxy Buds3 Pro-nak, fejlődött-e annyit a TWS felsőága, hogy kivezessék az előző generációt; de a Galaxy Buds FE-nél eggyel jobb, és frissebb vezeték nélküli fülhallgató simán benn a pakliban.

Aztán ott a már teaser jelleggel bemutatott Galaxy Ring, mint okosgyűrű; ami újra gondolhatja a viselhető termékek piacát, hiszen aki nem nyitott az okosórákra, vagy az aktivitásmérőkre, mert helyette a klasszikus órákban hisz, arra sehogy sem fognak a gyártók ráerőltetni digitális alternatívat, viszont a gyűrű már egy más helyzetet teremt. Meghozhatja a kedvet, és egy jó beárazással könnyedén tömegcikké válhat, mint pl.: manapság egy vezeték nélküli füles.

Az Apple-féle XR/AR szemüvegre nem gondolnám, hogy válaszolni fog idén a Samsung, de az egykori Gear VR-ral nem indul nulla km-ről, szóval még az is lehet, hogy valamit villant, akár egy teaser jelleggel.

Ti szerintetek, még mi várható nyár közepére.?

Esetleg a Galaxy Tab S10-széria

Üdv:
K

3 Válaszok
Osnyak
Voyager
Beállítások
Szerintem villantanak végre egy új koncepción alapuló Z foldot, mivel a konkurencia nagyon belehúzott. A flip nem fog sokban változni.
Galaxy Watch nagy eséllyel lesz, valószínűleg jön a Watch 7 Pro.
Szinte biztosan bemutatják a Galaxy Ringet.
Tabletek valószínűleg jönnek, de nem számítok nagy fejlődésre.
Látok esélyt egy új fülhallgatóra is, de legnagyobb értelme talán egy frissített Buds Live-nak lenne. A Buds 3 Pro szerintem nem fog jönni, de ha mégis akkor zajszűrésben még tudna fejlődni.

Elképzelhetőnek tartom hogy valamikor bemutatnak egy fejhallgatót, de ez már teljes spekuláció. Ahogy az is hogy már dolgoznak a saját AR szemüvegükön. Szerintem kivárják hogy belebukik e az Appl. Ha nem, akkor biztosan kihoznak ők is valamit, de az biztos hogy nem mostanában.
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Fold, Flip, Watch, Buds és szerintem a Ring érkezik. Nagyon remélem, hogy a Fold idén nagyot lép előre.
0 tetszik
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Én is ezekre számítok, de a ring számomra a legérdekesebb.

0 tetszik