Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Új töltő páros vagy inkább tiró páros?

(Témakör létrehozásának dátuma: 17-10-2020 02:53 PM)
101 Megtekintések
MonikaP
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

 

A Samsung két új terméket dobott piacra Dél-Kóreában, az okostelefonok és más okos kiegészítők számára.
Hó elején mutatták be a két eszközt, nevezetesen egy 20.000mAh-es Power Bank-et és egy vezeték nélküli töltő padot, amelyen egyszerre három eszközt tudunk tölteni.

trió pad (1).jpg

 

Az új vezeték nélküli töltőpad-on, mint már említettem, egyszerre akár három eszköz is tölthető, hat töltőtekercs segítségével. 
Támogatja a gyors vezeték nélküli töltés 9W-on, ezen felül helyet kapott rajta három állapotjelző LED és egy speciális mágneses tartó is az okosóráink töltésére.
Ez a töltő pad egyébként a már megszokott fekete és fehér színben elérhető.

 

trió pad (2).jpg

 

A Power Bank három USB portot tartalmaz, egy A típusú és két C-típusú USB-t.
Ezzel így egyszerre akár három készüléket is tölthetünk és természetesen kapunk mellé egy kicsi C-típusú USB kábelt.
Bármilyen okos eszközzel működik, ami támogatja a szupergyors 25W-os töltést, legyen szó akár okostelefonról vagy Tabletről.

Ez a külső akku fekete és szürke színekben elérhető.

 

A pad ára olyan 85 USD körül mozog, azaz körülbelül 26.553 Ft, míg a power bank ára 65 USD azaz 20.305 Ft körül jön ki, szigorú átszámítással (ebben az áfa nincs benne).

 

A képek alapján a pad egy nagyon szép letisztult design-t kapott, vékony, nem hivalkodó és minimalista stílusban, ami szerintem nagyon hasznos, hiszen így nem vesz el akkora teret és nem mellesleg nagyon jól tud mutatni egy asztalon.

 

Ahogy nézem a Power Bank-et is igyekeztek minél inkább "kicsire" tervezni, amennyire csak lehet, mondjuk én azért a súlyára is kíváncsi lennék nem csak a nagyságára, hiszen 20.000mAh akár hogyan is nézem, nem kis teljesítmény a szuper gyors 25W mellett.

 

Mi már mondjuk használunk duál töltőt, és power bank-ből sincs hiány, viszont sokszor elgondolkoztam már rajta, hogy nem lenne baj, ha lenne plusz egy hely a kütyüknek, illyetve nem kéne cipelni annyi Power Bank-et pl egy kirándulásnál vagy nyaralásnál.
Ráadásul én ahogy nézegettem a fotót, teljesen eltudtam képzelni ide az éjjeli szekrényemre egy tiró töltő pad-ot, szerintem nagyon jól mutatna. 


Ti örülnétek neki ha ez a két termék Magyarországon is kapható lenne?


Szép napot!

Üdv,
Móni

 

5 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

A power bank mindenképp felkeltette az érdeklődésemet, remélhetőleg (egy akció keretében) elérkezik majd ide Magyarországra is. 🙂


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

Ha beérkezik magyarországra biztosan megfogom vásárolni! Eddig a Dual Pad-em volt, de mindig vagy az okosóra vagy a Buds maradt le a töltésről. Így kényelmesen tudom majd tölteni őket egyszerre. 

Üdv. AndrasK

0 tetszik
MarciK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

Köszi az összegzést, király tartozékok lesznek! Reméljük mihamarabb befutnak :winking-face:

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Móni!

 

Igen, szeretnék is belőle egyet!

Praktikus egyszerre több eszközt, jelen esetben három eszközt is tölteni egyszerre, ezen a töltőpadon! Sokkal kényelmesebb így!

 

Üdv.:

AnitaI.

0 tetszik
OliverM
Samsung Expert
Beállítások

A három helyes töltőpadnak kifejezetten örülnék, otthon több vezeték nélkül tölthető eszköz is van, jó lenne mindegyiket itt tölteni ( habár jobban átgondolva lehet, hogy egyből kettő kellene :face-with-tears-of-joy: ).

0 tetszik