Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

2021 Q2 eredmények

(Témakör létrehozásának dátuma: 03-08-2021 11:31 PM)
166 Megtekintések
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Sziasztok!

Piackutatók számításai szerint 2021 második negyedévében ismét a Samsung szállította le a legtöbb készüléket globálisan.🥇👏🏻

image
Globális adatok 2021 Q2

Azonban a Strategy Analytics jelentése szerint,ha csak Európát nézzük, akkor a Xiaomi több készüléket szállított le 2021 második negyedévében a kontinensen, mint a Samsung, ezzel a kínai gyártó a Q2-ben Európa legnagyobb gyártója lett a leszállított darabszámok tekintetében.

Ráadásul az itthon még kevésbé ismert Oppo, Realme páros is egyre jobban teljesít a kontinensen, így most is szemtanúi lehetünk az elmúlt években tapasztalt kínai gyártók erősödésének és az egyre inkább éleződő versenynek.

image
2021 Q2 eredmények Európában

Mindenesetre az biztos, hogy fel kell vennie a kesztyűt a Samsungnak, hogy ne essen a kínai gyártók áldozatává és az előnye ne olvadjon el.

Személy szerint kíváncsi vagyok arra is, hogy a Samsung milyen stratégiai lépéseket hoz annak érdekében, hogy megtartsa pozícióját. Biztosan lesznek még izgalmas dolgok.

image
Samsung vs Xiaomi

Szerintetek mennyire fontos, hogy első vagy második-e egy gyártó a rangsorban?

Üdv, Tamás
9 Válaszok
GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Érdekés kérdés. Az első helynek kell véleményem szerint legtöbb innovációt nyújtania, míg a másodiknak sokkal nagyobb a motivációja arra, hogy átvegye a vezetést darabszámokban.
Tiborko
SuperStar
Beállítások

Szia,

Erről én is olvastam a napokban. Mennyiség vagy minőség számít inkább?

GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Igen, én is így gondolom, hogy a versenyhez való hozzáállást befolyásolja, illetve biztosan más stratégiát is követel meg.
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Gondolom sokaknak a minőség. Ugyanakkor tagadhatatlan, hogy van értéke a piaci elsőségnek. Igaz, azt meg is kell tartani. Kíváncsi lennék,hogy az átlag usernek, mennyire befolyásoló tényező a piaci pozíció.
BenceV
Navigator
Beállítások

Érdekes mindenféleképpen, kíváncsian várom a 2021-es év eredményeit is.

Tiborko
SuperStar
Beállítások

@BenceV 

Az biztos, hogy szoros lesz.

0 tetszik
BenceV
Navigator
Beállítások

@Tiborko 

Én úgy gondolom, hogy a kettő együtt. A Samsung még mindig az a cég a mobilgyártók közül, aki a bevételéből a legtöbbet fordítja százalékos arányban kutatásra és fejlesztésre. A hajlítható készülékekből nincs konkurencia, de ennek ellenére mégis azon dolgoztak a mérnökök, hogy a fogyasztó még többet kapjon, de mindezt úgy, hogy még olcsóbb is legyen mint az előző modellek. Így még több embernek lett elérhető a legújabb technológia. Szerintem ez a hozzá állás az, ami sokat segít abban, hogy piacvezető maradjon a Samsung.

TamásT
Samsung Expert
Beállítások

Nagyon jó cikk, köszönjük

AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Tamás!

 

Érdekes cikk lett! Samsung mindig nagyon jól teljesít és innovációban is mindig első

0 tetszik