Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Helyzetjelentés: Így áll a Galaxy készülékek Android 14 rendszerfrissítése!

(Témakör létrehozásának dátuma: 04-02-2024 04:23 PM)
1512 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Tavaly októberben megkezdődött az Android 14 életciklusa a Samsung készülékein. A gyártó, hogy egyedibbé tegye a Google által megálmodott operációs rendszert, behozta a One UI felületét, melynek hatodik generációja köszön vissza az említett OS-en. Különlegességeiről már írtunk többször, így abba nem folynék bele, helyette elhoznám az az ütemtervi listát, amiről már szintén egyszer beszámoltunk, viszont most afféle helyzetjelentést prezentálnék.

A Galaxy Világa oldal lelkesen nyomon követi, hogy éppen hol tart a terméklistájuk a frissítésekkel. Fontos, hogy ők csak a magyarországi modellekre érvényes szoftverek kiadását veszik figyelembe; így ha mondjuk Indiában vagy máshol már kiadásra került egy olyan készülékre, amire idehaza még nem, akkor az nincs feltűntve.

A véghajrában már tényleg csak néhány modellről kell számítást adnunk. Amelyek mellett nem találtok dátumot, azok még február 3-ig bezárólag nem kaptak frissítési felajánlást az OTA szervereitől.

Te már lefrissítetted a terméked, ha jogosult volt rá?

 

2023 októberében:

Okostelefonok:

2023 novemberében:

Okostelefonok:

Tabletek:

2023 decemberében:

Okostelefonok:

Tabletek:

2024 januájában:

Okostelefonok:

Tabletek:

2024 februárjában:

Okostelefonok:

Tabletek:

Szóval azért még akad mit lefrissíteniük, de tavaszra biztosan mindegyikre befuthat.

Üdv.:
K

Forráshttps://galaxyvilaga.hu/2023/11/27/hivatalos-a-one-ui-6-0-es-az-android-14-frissitesi-utemterve/

19 Válaszok
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Köszi az összefoglalót, hasznos!
0 tetszik
Ginuska
Pioneer
Beállítások
Köszönöm az öszefoglalót.
A72 - nel az LTE mit jelent tudja valaki?
Mert én még nem kaptam frisitést!
0 tetszik
Rgy1968Rgy
First Poster
Beállítások
Én se kaptam frissítést
0 tetszik
Members_eA7JhI9
Student
Beállítások

A Samsung hivatalosan november 30.-ra ígérte de nem jött meg. Tegnapelőtt kérdeztem a Samsung Magyarországot de a válaszuk az volt, hogy a Smart Switch programmal vezetékkel frissítsem, de egyrészt ezt nem lehet vele megcsinálni, másrészt most kutattam és ahogy látom, még nem is adták ki!!! Gondolom az első hibák miatt amit még csak január elejére tudtak kiküszöbölni, csúsztatják! Az LTE a 4G rövidítése, ugyebár ebből nincs 5G-s verzió

 

Ginuska
Pioneer
Beállítások
Nagyon Szépen Köszönöm így már értem, igen én is olvastam hogy november 30 - ra volt írva de még semmi én is probáltam Smart Switch programmal de hiába volt hogy megkérdeztem a Samsung ügyfélszolgálatát de ott meg azt írták hogy a A72 nem fogja megkapni az Android 14 - et de itt meg mindenki mást mond kiváncsi leszek természetesen örülnék ha előbb utobb én is megkaptám bizom benne hogy előbb.
0 tetszik
editka64
First Poster
Beállítások
Ezek nem magyarországi dátumok... A72-re sehol semmi
0 tetszik
editka64
First Poster
Beállítások
Állítólag az oroszoknál decemberben megkapta
0 tetszik
Ginuska
Pioneer
Beállítások
Köszi szépen azt tudom
0 tetszik
Ginuska
Pioneer
Beállítások
Öszevisza mondják A72 - re Samsung ügyfélszolgálata nekem azt írta visza hogy a A72 nem fogja megkapni Android 14 - et remélem nem lesz igazuk
0 tetszik