Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

E-Sim

(Téma vytvořeno: 23-08-2023 06:28 PM)
242 Zobrazení
Marek1990
Pioneer
Možnosti
Zdravím chcel by som sa opýtať aké máte skusenosti so sim E-Sim ?
Hlavne asi ohladom signalu.
Či sa to oplati aktivovať alebo si radšej nechat fyzicku sim kartu?
A či má niekto skúsenosti priamo s operátorom Orange lebo ka tam mám aktívnu službu že na jedno telefónne číslo 2 sim karty.

15 Odpovědi
danisp1704
Maestro
Možnosti
Zdravim Vás,podĺa informacii od pouzívateĺov e-sim od orange, problem so signalom bol vyrovnaný s klasickou simkou.Vyhoda je ,ze ak mate aktivovanú e sim kartu ,od orange na vybraných zariadeniach,móžte vyuzívať slot aj na klasickú simku.Ale donedavna jedno-rovnake číslo na e-sim a sim v orange nešlo-možno sa to už zmenilo🙂 Nešlo ani aktivne -rovnake číslo na dvoch simkach.🖐
0 Like
Marek1990
Pioneer
Možnosti
Zdravím dobré chápem ďakujem za info porozmýšľam ešte.
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
Nemáte zač,radšej by som sa este informoval u operatora.🙂🖐
0 Like
Marek1990
Pioneer
Možnosti
Ano jasné budem sa tam informovať .
0 Like
danisp1704
Maestro
Možnosti
👍🖐
0 Like
Sylvo007
Helping Hand
Možnosti
Ja mám druhú kartu e- sim v Telekome a nejak nepociťujem problém so signálom, ale viem jednu výhodu.. nikto Vám ju neodstráni z mobilu a budete dostávať info o polohe zariadnia pokiaľ bude zapnutý a nedá sa odstrániť ani bežným resetom zariadnia. 🙂
Marek1990
Pioneer
Možnosti
Zdravím áno to dáva logiku 😉
Už len zistit či mi tá druhá fyzická karta ostane keď si aktivujem e-sim.
0 Like
Sylvo007
Helping Hand
Možnosti
Ak počítate s tým istým číslom, tak nie, zatiaľ takú možnosť neponúka ani jeden operátor. Viem to kvôli hodinkám (s e-sim modulom) kde by to bolo celkom logické používať zariadenie e-sim pokiaľ mám mobil doma
Mario13d
Helping Hand
Možnosti
Typ SIM nemá na signál absolútne žiadny vplyv. Je to len úložisko údajov potrebných na identifikáciu operátora a čísla (prípadne na uloženie zoznamu pri klasickej SIM).