Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Az előrendelésről minden

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-03-2019 05:48 AM)
615 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

 

Az előrendelési akció 2019. február 20. napján 20:30-tól 2019. március 7. napján 23:59 percig tartó időszak. Mint tudjátok  az S10-es szériát már elő tudjátok rendelni akár a Samsung hivatalos oldalán akár a partnereknél. Az új generációs termékeket már megnézhetitek és letesztelhetitek  az üzletekben is. Az előrendelés folyamatában segítséget tudtok kérni a Samsung promóterektől, értékesítőktől.

Amire érdemes figyelni:

  • A Galaxy Buds csak és kizárólag az S10 és S10+ készülékek mellé igényelhető, az S10e nincs a promócióban
  • A Galaxy Buds vezeték nélküli fülhallgatót a promócióban résztvevő termékre letöltött Samsung Members alkalmazáson keresztül tudjátok igényelni
  • Ezt a kedvezményt kizárólag a promóciós időszak alatt tudjátok igénybe venni (2019. március 8. napján 00:00 perctől 2019. március 31. napján 23:59 percig, vagy a készlet erejéig)Screenshot_20190301-092105_Drive.jpg
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  Az igényléstől számított 15 munkanapon belül kiszállítják a terméket

Szintén fontos lehet, hogy a szolgáltatóknál nem minden szín elérhető. 

Telekom esetében:

S10+: prizma fekete, prizma fehér, kerámia fekete

S10: prizma fekete, prizma zöld

S10e: prizma fekete, prizma fehér

 

Telenor esetében:

S10+:prizma fekete, prizma zöld, kerámia fekete

S10: prizma fekete, prizma fehér

S10e: prizma fekete, prizma fehér

 

Vodafone esetében:

S10+: prizma fekete

S10: prizma fekete

S10e: prizma fehér

 

Ha bármilyen kérdésetek felmerülne az előrendeléssel, Galaxy Buds fülhallgatóval kapcsolatban keressetek minket bártan.  Lépj be Te is az új generációba! 

 

97 Válaszok
Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Itt még nagyon sokan várják azt az emailt,de még mi sem kaptunk semmit! De ahogy mondják: "Ami késik, nem múlik!" :winking-face:

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Több tízezer igénylés érkezett mindet át kell nézni, időbe telik mire kész lesznek. Nyugalom srácok amilyen gyorsan csak lehet küldik az emailt :smiling-face:
Tomson67
Apprentice
Beállítások

Màrcius 8-án kaptam kézhez a telefont, még aznap igényeltem a fülest, azóta eltelt 8 nap visszaigazoló email sehol. Azért ennyi idő elég kéne hogy legyen eldönteni, hogy van-e jogosultságom a termékhez. Amúgy van. 03.03-án rendeltem elő a terméket a Telekomnál.

Valami nagyon nincs itt rendben.

Szàmla feltöltve.

0 tetszik
Zee70
Pioneer
Beállítások
Tisztelt Samsung, az első lehetséges időpontban rendeltem meg a telefont. Március 8.án igényeltem a fülhallgatót. Majd mégegyszer. Kértem egy visszahívást, írtam két mailt, semmi válasz! Vajon megkapom amit ígértek, vagy becsaptak??? Tisztelettel
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

Láttam, hogy többen érdeklődtetek a visszaigazoló email után. Elolvastam a részvételi szabályzatot. Csatolva meg tudjàtok nézni. Remélem adtam egy kis megnyugtatást! 

20190317_081724.jpg

 

20190317_081746.jpg

 

0 tetszik
Kispók
Explorer
Beállítások

Sziasztok  Érdeklődnék ,hogy kapott e már valaki valamiféle visszajelzést a fülessel kapcsolatban  Kicsit fura  hogy 19.-én még semmi reakció a 8.-án elküldött regisztrációra  Ne legyen igazam  de szerintem nagy parasztvakítás van ebben a dologban. 

0 tetszik
Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Én sem kaptam !Nem tudom mi lesz!

0 tetszik
Gkrisz
Apprentice
Beállítások

Kicsit fura hogy a Samsung semmit nem nyilatkozik. Valamit azért már mondhatnának hivatolosan, ha már ennyi embert beetetek. Csak nehogy az legyen hogy elfogyot a készlet.....vagy sajnos nem volt jó az igénylésed de már mind1

Mercurius01
Journeyman
Beállítások

Szép és jó ez a 15 munkanap mert április 1-jen telik le annak aki 8an megrendelte.

Elsején meg mindenk kap egy mailt, hogy csak áprilisi tréfa volt 😄

0 tetszik
Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Jajj tényleg! Nah az szép lenne!

0 tetszik