Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Az előrendelésről minden

(Témakör létrehozásának dátuma: 13-03-2019 04:31 PM)
842 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

 

Az előrendelési akció 2019. február 20. napján 20:30-tól 2019. március 7. napján 23:59 percig tartó időszak. Mint tudjátok  az S10-es szériát már elő tudjátok rendelni akár a Samsung hivatalos oldalán akár a partnereknél. Az új generációs termékeket már megnézhetitek és letesztelhetitek  az üzletekben is. Az előrendelés folyamatában segítséget tudtok kérni a Samsung promóterektől, értékesítőktől.

Amire érdemes figyelni:

  • A Galaxy Buds csak és kizárólag az S10 és S10+ készülékek mellé igényelhető, az S10e nincs a promócióban
  • A Galaxy Buds vezeték nélküli fülhallgatót a promócióban résztvevő termékre letöltött Samsung Members alkalmazáson keresztül tudjátok igényelni
  • Ezt a kedvezményt kizárólag a promóciós időszak alatt tudjátok igénybe venni (2019. március 8. napján 00:00 perctől 2019. március 31. napján 23:59 percig, vagy a készlet erejéig)Screenshot_20190301-092105_Drive.jpg
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  Az igényléstől számított 15 munkanapon belül kiszállítják a terméket

Szintén fontos lehet, hogy a szolgáltatóknál nem minden szín elérhető. 

Telekom esetében:

S10+: prizma fekete, prizma fehér, kerámia fekete

S10: prizma fekete, prizma zöld

S10e: prizma fekete, prizma fehér

 

Telenor esetében:

S10+:prizma fekete, prizma zöld, kerámia fekete

S10: prizma fekete, prizma fehér

S10e: prizma fekete, prizma fehér

 

Vodafone esetében:

S10+: prizma fekete

S10: prizma fekete

S10e: prizma fehér

 

Ha bármilyen kérdésetek felmerülne az előrendeléssel, Galaxy Buds fülhallgatóval kapcsolatban keressetek minket bártan.  Lépj be Te is az új generációba! 

 

Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Próbáltál a gmaileddel bejelentkezni?

0 tetszik
zspalfi
Apprentice
Beállítások
Igen, alapból azzal vagyok bejelentve a Samsung Members be, az irányít át a kitöltő oldalra és átemeli az adatokat.
0 tetszik
Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Szóval arról nem kapok emailt hogy vették a rendelést csak annyit hogy a végén kiírja az adatokat!? És a saját kedvezményekből sem tűnik el a buds előrendelési lehetőség sem?

0 tetszik
zspalfi
Apprentice
Beállítások

Én kaptam a végén egy regisztrációs számot, azt írták itt hogy emailben fognak értesíteni. Ezt a reg számot lementem hogy tudják rá hivatkozni a keskésőbbiek.

0 tetszik
Megoldás
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Sziasztok!

Akkor kaptok visszaigazoló emailt a rendelésről, ha már elbírálták az igénylést. Meg kell nézniük, hogy jogos az igénylés és tényleg előrendelt volt-e a termék. Amint ezt megnézték érkezni is fog az email rá két hétre pedig a Buds :smiling-face:
Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Értem! Köszönöm a válaszokat!

0 tetszik
Kispók
Explorer
Beállítások

Üdv! Az lenne a kérdésem  hogy kb mikorra várható valamiféle válasz a Buds ügyben  Pénteken igényeltem elvileg sikerrel járt  De eddig még nem kaptam semmi visszajelzést  Köszönettel Attila! 

0 tetszik
HajduImre
Apprentice
Beállítások

Udv. Korubelul hany nap meg elbiraljak hogy a febr 21. Leadott rendelesem elorendelesnek szamit-e? 3 napja kervenyeztem es azota emailt se keptam se a sikeressegrol se semmirol.

Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Srácok nekem van egy olyan érzésem hogy csak most gyártyják a fülhallgatókat,mert nem volt akkora mennyiség amennyien előrendeltek!

Gkrisz
Apprentice
Beállítások

Sziasztok mennyi idő alatt birálják el az igénylést? Szombaton igényeltem és nem kaptam még emailt.

0 tetszik