Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Promóciós fejhallgató

(Témakör létrehozásának dátuma: 02-04-2019 09:32 AM)
459 Megtekintések
Zee70
Pioneer
Beállítások

Sziasztok!

 

Titeket is becsapott a SAMSUNG? 

Egy hónap után még egy emailt sem kaptam a promóciós fülhallgatóval kapcsolatban és senkivel sem lehet érdemben beszélni, senkitől sem lehet valódi információt kapni. 

Sokan jártunk így?

 

Sziasztok, 

 

Egyik szemem sír, a másik nevet.. uganis tegnap e bejegyzésem után három órával kptam egy emailt a Samsungtól. Ebből kiderült, hogy valóban jogosult vagyok a promócós fejhallgatóra. 🙂  

Üröm az örömben, hogy mindezt négyszeri veszekedés- má már fenyegetőzés- után sikerült csak elérni. 

 

Szegény ügyfélszolgálatosok mindent megtettek, nem rajtuk múlt.  De az 2019 ben - szerintem- elfogadhatatlan, hogy egy hónap alatt egyetlen e-mailt sem képes egy világcég küldeni. 

HA csak egy sort kapok, azzal, hogy szerencsére annyian rendeltek az új készülékekből, hogy csúszás lesz.. de ennyi sem telt sajnos.. 😞 

 

Remélem a legutóbb megígért 15 napot legalább betartják, és újra elégedett SAMSUNG felhasználó lehetek. 

Hujder Zoltán  

 

0 tetszik
1 Válasz
Iglo
First Poster
Beállítások

Sziasztok!

 

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Hihetettlen, hogy egy mailt se tudnak küldeni, hogy rendben küldjük vagy bármi. Az ember csak vár vár próbál telefonálni de senki nem tud semmit, nem lehet beszélni velük. Hihetetlen!!!

0 tetszik