Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Az előrendelésről minden

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-03-2019 09:46 AM)
4722 Megtekintések
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Sziasztok!

 

Az előrendelési akció 2019. február 20. napján 20:30-tól 2019. március 7. napján 23:59 percig tartó időszak. Mint tudjátok  az S10-es szériát már elő tudjátok rendelni akár a Samsung hivatalos oldalán akár a partnereknél. Az új generációs termékeket már megnézhetitek és letesztelhetitek  az üzletekben is. Az előrendelés folyamatában segítséget tudtok kérni a Samsung promóterektől, értékesítőktől.

Amire érdemes figyelni:

  • A Galaxy Buds csak és kizárólag az S10 és S10+ készülékek mellé igényelhető, az S10e nincs a promócióban
  • A Galaxy Buds vezeték nélküli fülhallgatót a promócióban résztvevő termékre letöltött Samsung Members alkalmazáson keresztül tudjátok igényelni
  • Ezt a kedvezményt kizárólag a promóciós időszak alatt tudjátok igénybe venni (2019. március 8. napján 00:00 perctől 2019. március 31. napján 23:59 percig, vagy a készlet erejéig)Screenshot_20190301-092105_Drive.jpg
  •  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  Az igényléstől számított 15 munkanapon belül kiszállítják a terméket

Szintén fontos lehet, hogy a szolgáltatóknál nem minden szín elérhető. 

Telekom esetében:

S10+: prizma fekete, prizma fehér, kerámia fekete

S10: prizma fekete, prizma zöld

S10e: prizma fekete, prizma fehér

 

Telenor esetében:

S10+:prizma fekete, prizma zöld, kerámia fekete

S10: prizma fekete, prizma fehér

S10e: prizma fekete, prizma fehér

 

Vodafone esetében:

S10+: prizma fekete

S10: prizma fekete

S10e: prizma fehér

 

Ha bármilyen kérdésetek felmerülne az előrendeléssel, Galaxy Buds fülhallgatóval kapcsolatban keressetek minket bártan.  Lépj be Te is az új generációba! 

 

Ugrás a megoldásra
97 Válaszok
Kispók
Explorer
Beállítások

Én láttam egy "kicsomagolós" videót a "dzsatubén" ott érdekes módon benne volt a Buds a csomagban! 

0 tetszik
Kispók
Explorer
Beállítások

Sziasztok  Ma kaptam egy emailt a GLS - től (nem a Samsungtól) , hogy pénteken kézbesítenek egy csomagot a Samsung raktárból 0 Ft fizetendő! Mi lehet az?! :smiling-face: 

Kispók
Explorer
Beállítások

Sziasztok  Ma kaptam egy emailt a GLS - től (nem a Samsungtól) , hogy pénteken kézbesítenek egy csomagot a Samsung raktárból 0 Ft fizetendő! Mi lehet az?! 

0 tetszik
Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Igen,én is most kaptam! Van remény!!! 😁😁😁 

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Az alap csomagban nincs benne. Abban kizarólag a gyorstöltő adapter, type-C kábel, OTG adapter és az AKG füles van benne.
Illetve a Buds ajándékba csak az előrendelt termékekhez járt így nem lenne releváns a doboz tartalmaként adni, bar mind örülnénk szerintem egy ilyen csomagnak amit láttál. :smiling-face:
Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Az biztos!

Zsuzsa
Journeyman
Beállítások

Emailt is kaptatok? Én ezt kaptam:

Regisztrációdat a ""Galaxy S10 és S10+ elorendelo promócióra"" sikeresen fogadtuk.

Az általad megadott adatok ellenorzését követoen értesíteni fogunk a következo lépésekrol.

Egyedi regisztrációs kódod a következo: Kérjük, hogy bármilyen felmerülo probléma esetén a fenti kódra hivatkozva vedd fel velünk a kapcsolatot!

Köszönjük, hogy a Samsung Members alkalmazást használtad!

Üdvözlettel,

Samsung Magyarország"

 

0 tetszik
Kispók
Explorer
Beállítások

Én is kaptam egy ilyen emailt  de előtte kaptam a GLS - től egy email - t, hogy pénteken "pakkot" kapok a Samsung - tól! 

Retro-Raver
Pioneer
Beállítások

Hát ez érdekes mert én meg a Samsungtól nem kaptam csak a GLS-től!

0 tetszik
Zsuzsa
Journeyman
Beállítások

Viszont a regisztrációs kódot nem küldték.

"Egyedi regisztrációs kódod a következo:" 

0 tetszik