Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 
Spring naar oplossing OPGELOST

Oorspronkelijke onderwerp:

Note 9 2x zoom camera vibratie probleem

(Onderwerp aangemaakt op: 19-01-2019 07:10 PM)
2488 Weergaven
Danneh
First Poster
Opties

Hoi!

 

Wanneer ik in een donkere situatie mijn 2x zoom wil gebruiken krijg ik een enorm wazig beeld. 

Mijn camera blijft dan ook vibreren alsof hij constant de OS gebruikt. 

 

Hierdoor kan ik de 2x zoom met geen enkele mogelijkheid gebruiken. 

 

Het probleem doet zich alleen in auto modus voor, en niet in pro-modus. Ook is het probleem sporadisch, waarbij het vaker wel dan niet aanwezig is.

 

Het probleem doet zich al voort vanaf het moment van ontvangen van de telefoon.

 

Wie biedt, heeft een idee, weet de oplossing?

Van een toestel als deze verwacht ik beter.

Screenshot_20190119-190609_Gallery.jpg

 

0 Likes

1 Oplossing


Geaccepteerde oplossingen
Oplossing
Rohit
Samsung Members Star ★★
Opties

De 2e lens is niet toevallig vuil?

Probeer anders even: Instellingen > Apps > Camera > Opslag > Cache en gegevens wissen.

 

En controleer even handmatig of er een software update voor het toestel is, de nieuwste Android update is namelijk vrij gegeven voor de Note 9!

Stars-Moderator-signature-800x200-2

Bekijk de oplossing in de community in het oorspronkelijke bericht

0 Likes
26 Antwoorden
Oplossing
Rohit
Samsung Members Star ★★
Opties

De 2e lens is niet toevallig vuil?

Probeer anders even: Instellingen > Apps > Camera > Opslag > Cache en gegevens wissen.

 

En controleer even handmatig of er een software update voor het toestel is, de nieuwste Android update is namelijk vrij gegeven voor de Note 9!

Stars-Moderator-signature-800x200-2
0 Likes
MatsdeWaal
Journeyman
Opties

Hier heb ik ook last van, dit lijkt aan de hardware te liggen. Meest handig lijkt te zijn om naar het samsung service center te gaan

0 Likes
MrGinos
Apprentice
Opties

Ik heb ook het probleem met de camera. En ben hier totaal niet tevreden over. 

 

Als ik me camera open en switch van opties dan maakt me camera hele tijd dat rare geluid. 

 

En onder elke forum post zie ik staan opgelost door cache legen. Nou dat is dus niet de oplossing. Want dat verhelpt helemaal niks. 

 

Graag hoor ik of er een gepaste oplossing is. En uiteraard eentje waarbij ik me waterdichtheid behoudt voor 100%.

0 Likes
Rohit
Samsung Members Star ★★
Opties
Wat voor probleem heb je precies? Dat rare geluidje is gewoon normaal dat is de opening van de lens.
Stars-Moderator-signature-800x200-2
0 Likes
MrGinos
Apprentice
Opties

Ik weet niet wie jou dat wijs heeft gemaakt. Maar dat rare geluidje is niet normaal. Ik heb +10 Maar telefoon reparatie ervaring en kan je vertellen is niet normaal. En als het normaal zou zijn dan zou dat geluid er in het begin moeten zijn en niet daarna.

0 Likes
Rohit
Samsung Members Star ★★
Opties
Wat jij wilt, dan stuur je hem toch op voor reparatie? Of ga even langs een servicepunt. Succes.
Stars-Moderator-signature-800x200-2
0 Likes
MrGinos
Apprentice
Opties

Je klinkt gefrustreerd. Ik val je niet aan he.

 

Tijdens het rare geluid heb ik namelijk ook wel eens dat hij blijft hangen in het geluid en dat hij dus niet focused.

 

En ik neem het dan maar aan dat je zelf geen note 9 hebt. Is een aanname ik weet het. Maar hoe je reageert doet me dat doen denken.

 

En aangezien ik meer telefoons uit elkaar en in elkaar heb gezet weetgierigheid jij kunt dromen,  weet ik uit ervaring dat het niet normaal is. Want als dat normaal zou zijn dan zou dat al vanaf dag hoorbaar moeten zijn. 

 

En dan nog het feit de camera module ratelt wel als hij geen power krijgt maar dat is iets heel anders dan het probleem van de eerste vraag.

 

Maar goed een fijne dag verder. Ik zal niet meer reageren op je antwoord of wat je ook te melden hebt. Neem je gelijk als dat je beter doet voelen. Adju

 

 

 

0 Likes
Speedy001
Journeyman
Opties

Zelfde probleem camera in automatisch begint bij 2x zoom te bibberen en stelt niet meer scherp dit doet hij trouwens ook bij het maken van een filmpje hoe is dit op te lossen ? Alles reeds geprobeerd uit verschillende posts maar niks helpt ook geen resset 

0 Likes
BruceH
Community Manager
Opties

Als een reset niet heeft geholpen dan kun je het beste langs een servicepunt van ons gaan of gebruik maken van de Ophaalservice: https://www.samsung.com/nl/reparatie/mobile/

rsz-846676
0 Likes