Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Tab S6 – chtějte to nejlepší

(Téma vytvořeno: 20-05-2020 08:27 PM)
519 Zobrazení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký den, 

 

najdete v rámci svých aktivit i využití pro tablet ? Pak jste zajisté slyšeli o prémiovém tabletu Galaxy Tab S6.

 

S6.JPG

 

Chtěl bych se s Vámi podělit o své postřehy z dlouhodobého používání, které jsem shrnul ve své recenzi:

Galaxy Tab S6: Když je pero mocnější než meč

 

Dále rozhodně doporučuji přečíst článek o doplňkovém příslušenství k tomu prémiovému tabletu:

Ochranný kryt s klávesnicí pro Galaxy Tab S6

 

A závěrem si můžete přečíst o novinkách, jaké tablet obdržel v rámci aktualizace na Android 10 s uživatelským rozhraním One UI 2.1:

Galaxy Tab S6 získává update na Android 10 a One UI 2.1

 

Samozřejmě platí, že veškeré Vaše dotazy k tabletu rád zodpovím já nebo kolegové v rámci tohoto vlákna.

 

@fajnSnek 


fajn-Snek-podpis-B


12 Odpovědi
OndraCZF
Pioneer
Možnosti

Díky, super recenze! Musím se přiznat, že už snad 8 let používám Galaxy Note 10.1. Zatím jsem za něj nenašel plnohodnotnou náhradu. Stylus uložitelný do těla tabletu je pro mě prioritou 

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Hezký večer @OndraCZF 

 

Děkuji Vám za reakci. Máte pravdu, že uložení pera do těla tabletu bylo elegantní řešení, ale myslím, že u Tab S6 se již povedlo alespoň částečně absenci této vlastnosti nahradit. Pokud používáte některé z originálních pouzder,nehrozí že pero ztratíte, navíc nové pero S-PEN již opravdu dosahuje velikosti skutečného pera :smiling-face:

 

Osobně pero nyní více využívám, než u svého předchůdce Tab S3, kde nebylo pero jak k obalu ani tabletu přichytit. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
OndraCZF
Pioneer
Možnosti

O tom nepochybuji. Na cestování používám Tab A 10.5 (kvůli nízké ceně). Ale doma si užívám dědečka Note 10.1. Je až s podivem, že elektronika v dnešní době vydrží 8 let téměř každodenního používání. Hold známka kvality:)

0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

@OndraCZF také ho doma mám, ale už jen pro děti na hry :winking-face:.

 

20200520_093425.jpg

 

 

 

AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Mimochodem @OndraCZF, před 2 lety jsem tento tablet trochu porovnával s Tab S4 zde v recenci: Dokáže Galaxy Tab S4 nahradit notebook? a Tab S4 byl opravdu někde jinde než tento "dědeček" :smiling-face:, hlavně s přídavnou klávesnicí.

 

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Tab S4 rozhodně není špatný, ale já bych za sebe v současné době doporučil Galaxy Tab S6, ani po tolika měsících od uvedení, nemá v oblasti Android tabletů konkurenci. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

@fajnSnek tak samozřejmě že Tab S6 je lepší než Tab S4, když je o 2 generace novější. Bavili jsme se o Note 10.1. Psal jsem tu recenzi před 2 lety a porovnával jsem tam v té době právě Note 10.1 a Tab S4. O doporučení koupě Tab S4 jsem v předchozím příspěvku nic nepsal :winking-face:.

 

0 Like
OndraCZF
Pioneer
Možnosti

Díky, pročtu :winking-face:   Trošku odbočím od tématu - nevíš něco o Galaxy Book S? Na IFA se mluvilo, že by měl oficiálně dorazit do ČR.. @AndroidGuru 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Smazat prosím


fajn-Snek-podpis-B


0 Like