Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy tab s9 ultra poslední aktualizace 1. listopad 2023

(Téma vytvořeno: 22-03-2024 06:59 AM)
218 Zobrazení
piters50
Pathfinder
Možnosti
Máte to stejně?
Vím, tablet, ale za ty kroupy 4 měsíce bez bezpečnostního update?))
0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
piters50
Pathfinder
Možnosti
Tak dneska ui 6.1 na s23u, z fold5 i galaxy tab s9 ultra.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

14 Odpovědi
JeoCZ
Helping Hand
Možnosti
Ano, je to tak. Čeká se na velký update, který přinese rovnou OneUI 6.1. Např. na Tab S7 se starším Androidem dorazil lednový bezpečnostní update.
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @piters50 

je to tak, jak píše kolega výše. Chystá se One UI 6.1 a celkově updaty u tabletů nejsou na měsíční bázi jako u telefonů, ale čtvrtletní. Tady dochází k mírné prodlevě právě kvůli této aktualizaci.


0 Like
piters50
Pathfinder
Možnosti
Během roku chodily v pořadí s23u, z fold5 , tab s9u pravidelně. Od prosince už jen na telefony. Proto ten dotaz. Uvidím jestli odpoví někdo kdo má i tento tablet a je na tom stejně
0 Like
piters50
Pathfinder
Možnosti
Vím co se chystá, dotaz je jen pro zajímavost, když update byl minulý rok pravidelně měsíční stejně jako u vlajek
0 Like
potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Mám Tab S9+ a také aktualizaci z listopadu. U základní verze i Ultry by situace měla být obdobná.


0 Like
piters50
Pathfinder
Možnosti
Tak to si počkáme pravděpodobně až na nové UI
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @piters50 

Minulý víkend jsme pořídil nový Tab S9 Ultra, který byl "v továrním stavu". Nainstalovala se aktualizace se zabezpečením ze srpna 23 a pak A14 se zabezpečením z listopadu 23, dále nic více. Takže aktualizace na Tab S9 chodily zatím zhruba uprostřed kvartálu, ale tento kvartál přijdou až zřejmě po jeho konci. Nezbývá než čekat


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
JeoCZ
Helping Hand
Možnosti
Mám Tab S9/S9+ v podstatě od vydání. Update nikdy nebyl pravidelně měsíční, u tabletů jsou garantovány čtvrtletní bezpečnostní aktualizace. Někdy to vyjde a přijde s aktualizací po měsíci, někdy se holt čeká déle. Koncem března / začátkem dubna by ale měl být venku.
piters50
Pathfinder
Možnosti
Nikdy, no u mne jak jsem psal chodily updaty na vlajky po sobě. Mohu srovnávat, vlastním vše. Nebrecim že nemám update, jen jsem se ptal pro zajímavost jestli i jiní s tabletem jsou na tom stejně.
Viditelne jsou tak odpovědi mne uspokojily.
Jinak do konce roku chodily updaty v pořadí s23u, z fold 5, pak tab s9 .