Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Ustawienia dźwięków powiadomień, SMS oraz połączeń

(Temat utworzony: 27-03-2019 01:07 PM)
137822 Wyświetlenia
Kubaery
Journeyman
Opcje

Dziś zauważyłam,że nie ma możliwości ustawienia dźwięków powiadomień oraz wiadomosci w S10 + .

Dźwięk po ustawieniach jest ten sam dla powiadomień jak ich wiadomości. Słyszałam o tym samym problemie w Huawei P20 . Ktoś coś słyszał bądź wie jak to zmienić? Przeczesalam cały telefon i bez skutku. 

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, wchodzimy -> ustawienia-> powiadomienia-> powiadomienia aplikacji -> wybieramy daną aplikację-> kategorie powiadomień-> dźwięk

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

725 Odpowiedzi
Jedi561
Apprentice
Opcje

Witam po aktualizacji w S8+ na android pie zniknela opcja dodania wlasnego dzwieku na sms czy jest jakis sposub zeby ustawic swuj dzwiek czy ja juz taki zacofany jestem

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Witaj @Jedi561. Dźwięk dla wiadomości SMS możesz zmienić przechodząc kolejno do: Ustawienia > Dźwięki i wibracja > Dźwięki powiadomień. Zachęcam również do zapoznania się z instrukcją użytkownika nowego systemu Android Pie :winking-face:


Jedi561
Apprentice
Opcje

tyle to i ja wiem ale mi chodzi jak ustawic swoj dzwonek a nie standardowe dzwonki

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jedi561, pliki muzyczne musisz wgrać do folderu Ringtones w pamięci wewnętrznej urządzenia. Wyślij pliki do telefonu a następnie przenieś je do odpowiedniego folderu np. za pomocą aplikacji Moje pliki. Daj znać czy się udało.


0 Like
Jedi561
Apprentice
Opcje

juz tez to robilem i nie dziala widzi tylko w dzwonkach te dzwieki a w powiadomieniach niestety nie 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jedi561, spróbuj wgrać pliki do folderu Notifications.


Jedi561
Apprentice
Opcje
Dzięki to pomogło
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kubaery, przejrzałem ustawienia telefonu i według mnie istnieje możliwość zmiany dźwięków osobno dla powiadomień i osobno dla wiadomości:

 

  • Dźwięki powiadomień: Ustawienia > Dźwięki i wibracja > Dźwięki powiadomień.
  • Dźwięki wiadomości: Ustawienia > Powiadomienia > Wiadomości > Nowe wiadomości > Dźwięk.

 

Czy w taki sposób zmieniałeś dźwięki powiadomień ogólnych i powiadomień z aplikacji Wiadomości?


0 Like
Kubaery
Journeyman
Opcje

Ustawione są dwa różne dźwięki a nadal posługuje się dźwiękiem jakby z powiadomień..  Jakieś inne jeszcze rozwiązanie?