Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Siatka ekranu

(Temat utworzony: 02-04-2023 09:05 AM)
164 Wyświetlenia
WolF
Voyager
Opcje

Siemka,

 

kupiłem S7 ogólnie super telefon, ale widziałem ze można zmienić siatkę ekranu na max 5x5, czy jest jakaś możliwość żeby zwiększyć tą siatkę np 7x7 albo więcej? Nie lubię skakać po ekranach, stąd moje pytanie 
szukałem motówów ale nie ma takich;/ Może ktoś zna jakąś aplikację która na to pozwoli?

0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
No, to pozostaje wizyta w serwisie, to jest flagowy model i musi mieć te funkcje
Valriza
Explorer
Opcje
Kurde, a dopiero wczoraj z niego wrocil.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeszcze jedno pytanie? Reset robiła Pani z przycisków?
0 Like
Valriza
Explorer
Opcje
Nie, z ustawień tylko.
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Proszę wykonać z przycisków. Musi Pani jednak pamiętać że wszystko się skasuje wtedy?
Jeśli by Pani chciała taki zabieg zrobić
To proszę wyłączyć telefon podłączyć kablem do komputera wcisnąć Vol+ I Power jednocześnie, kiedy ukaże się logo Samsung puścić power a po chwili vol+ telefon wejdzie nam w tryb recovery. Wybieramy wtedy wipe data factory reset.
Valriza
Explorer
Opcje
Udało się po tym resecie. Wszystko już jest 😊
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Cieszę się bardzo ze wszystko się udało.
Valriza
Explorer
Opcje
Ja także, ale znalazłam problem z tą siatką. Otóż jak wlaczy się tryb ułatwienia ona się nie pokazuje. I ot dlatego jej nie miałam. 🙈🙈
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
To nie problem musi Pani wiedzieć ze w trybie ułatwienia siatka nie jest aktywna.
PrzemoL82
Helping Hand
Opcje
Włączony był tryb ułatwienia, można go było wyłączyć w ustawieniach i było by ok, nie trzeba było odrazu przywracać ustawień fabrycznych 😉 PozdrawiamScreenshot_20230402_090458_Settings.jpg