Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomienia o dzwoniącym Amazfit GTR2

(Temat utworzony: 29-11-2022 04:40 AM)
1724 Wyświetlenia
wierch
First Poster
Opcje
Witam mam problem z powiadomieniem o dzwoniącym zegarek GTR2 sparowany z aplikacja zeep. Powiadomienia z messenger .SMS działają. W aplikacji jest suwak "połączenie głosowe przez zegarek "
Jak przesunę to jest komunizm zegarek nie sparowany i czy sparować. Niestety ponowne parowanie nic nie da wyświetla spróbuj ponownie. 
Jakieś sugestie?
0 Like
12 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@wierch, powiedz na początek, z jakim telefonem masz sparowany zegarek?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

wierch
First Poster
Opcje
S 22
0 Like
wierch
First Poster
Opcje
Ale próbowałem z innymi samsungami i to samo
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Proszę sprawdzić czy zegarek da się sparować nie przez aplikacje a z poziomu bluetooth w telefonie.
wierch
First Poster
Opcje
Niby paruje ale zegarek i tak stoi na kodzie qr .Nie ma info na zegarku że sparowany 20221129_150934_1000002426_1669730976.jpgScreenshot_20221129_150922_Settings.jpg
0 Like
wierch
First Poster
Opcje
Zauważyłem że jak tak sparuje to nie da się przez aplikację tego zrobić. Muszę go rozłączyć i przez aplikację sparowac
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@wierch Hej! Być może są jakieś problemy z kompatybilnością urządzeń. Spróbuj zreinstalować aplikację i raz jeszcze połączyć zegarek z telefonem, a później znów spróbuj włączyć tę funkcję.

0 Like
wierch
First Poster
Opcje
Nic to nie daje. Próbowałem na s 53 i s21 plus i to samo
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@wierch Jeżeli sprawdzałeś na dwóch telefonach i funkcja dalej nie działa poprawnie, spróbuj skontaktować się z producentem zegarka. Bardzo możliwe, że zegarek ten nie jest w 100% kompatybilny z telefonami samsung, bądź systemem Android 13.

0 Like