Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Przeniesienie danych Samsung Health z innego konta samsung

(Temat utworzony: 21-02-2024 05:09 PM)
381 Wyświetlenia
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje

Hej,

mam taką dość nietypową prośbę/pytanie dotyczące aplikacji Samsung Health. Chciałbym przenieść moje dane ze starego konta Samsung na nowe. Czy jest taka możliwość?
0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lบxบrℽ  Hej

niestety aplikacja Samsung Health automatycznie synchronizuje dane z danym kontem samsung


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lบxบrℽ, Wykonaj na komputerze kopię Samsung Health za pomocą programu Smart Switch, zmień konto Samsung na nowe, a następnie przywróć dane.

Zrzut ekranu 2024-02-21 193448.png


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lบxบrℽ  Hej

niestety aplikacja Samsung Health automatycznie synchronizuje dane z danym kontem samsung


Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Czyli nie ma opcji abym te dane przeniósł na nowego konto?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Niestety nie 😔 


Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
😔 Dziękuję za informację
0 Like
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lบxบrℽ, Wykonaj na komputerze kopię Samsung Health za pomocą programu Smart Switch, zmień konto Samsung na nowe, a następnie przywróć dane.

Zrzut ekranu 2024-02-21 193448.png


Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Spróbuję tak zrobić, czy wszystkie poprzednie dane (kroki, osiągnięcia) zostaną przeniesione czy tylko te które były na tym telefonie?
0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
I nie wiem czy ma to sens, ja zmieniam konto Samsung a nie telefon, nie sądze aby dane zostały przywrócone, ale ja się tam na tym nie znam 😅
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lบxบrℽ, Spróbuj i daj znać. Teoretycznie powinien zostać przywrócony pełen komplet danych. Innego rozwiązania tutaj nie widzę. 


0 Like
Lบxบrℽ
Helping Hand
Opcje
Pisałem wcześniej do supportu, a oni mi powiedzieli że nie możliwości przeniesienia danych, jutro spróbuję, choć czarno to widzę
0 Like