Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z sortowaniem zdjęć

(Temat utworzony: 25-05-2021 03:29 PM)
9900 Wyświetlenia
aranowacki
Explorer
Opcje

Witam, mam taki problem ze starego S7EDGE przeniosłem zdjęcia i filmy na dysk zewnętrzny, zakupiłem Note9 i przegrałem zdjęcia do pamięci wew. tel. a później przeniosłem na kartę micro sd. No i właśnie tutaj jest problem ponieważ jest wszystko wymieszane, sortowanie wg. daty nie pomaga. Czy ktoś ma pomysł jak mogę zgrać te zdjęcia aby w galerii telefonu były wyświetlane wg. daty zrobionych zdjęć?

Pozdrawiam

0 Like
Lars_PL
Student
Opcje

Tam są najróżniejsze pliki, od ściągniętych obrazów, przez skriny po pliki z messengera itd. Ręcznie jest to niewykonalne bo raz że nie wiem kiedy dane zdjęcie zostało wykonane dwa że jest ich około 3000 :smiling-face:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Podejrzewam, że w trakcie kopiowania zdjęć zmieniła się data utworzenia. Tak jak zauważył @Kacper2 zapewne kopiowałeś 9 października i dlatego wszystkie te zdjęcia mają taką samą datę.


Lars_PL
Student
Opcje

Ale działało do tydzień temu dobrze, nagle to się zmieniło. Telefon zmieniłem w lutym 2020 zaraz po premierze s20, wątpię żebym cokolwiek zmieniał akurat 9 października

0 Like
lukaslake2626
Helping Hand
Opcje
to przynajmniej zrzuty ekranu będziesz w stanie ogarnąć tą appką bo jest tam data w nazwie
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W takim razie nie mam więcej pomysłów co mogło być przyczyną zmiany daty utworzenia. Możesz spróbować wyczyścić dane aplikacji Galeria, ale nie mam pewności czy to rozwiąże problem. Zabieg ten nie usuwa zdjęć ani filmów a jedynie przywraca aplikację do ustawień fabrycznych. W poniższym odnośniku znajdziesz instrukcję.

 

https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/Rozwi%C4%85zywanie-najcz%C4%99st...


0 Like
Lars_PL
Student
Opcje

Nic nie pomaga. Ściągnąłem 2 inne aplikacje galerii jakieś losowe ze sklepu Play, w obu problem występuje. Jakby data w plikach została nadpisana datą 9 października.

Ma ktoś patent jak to odtworzyć?

0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje

Zobaczy czy w aplikacji "Moje pliki" losowo wybrane zdjęcia z 9 października, posiadają również tam identyczną datę  ?  

Wystarczy zaznaczyć  zdjęcie i wejść w szczegóły. 

0 Like
aranowacki
Explorer
Opcje

Cześć, no i znowu mam małą zagawodkę, jak powiązać  Aplikacja Zdjęcia Google z galerią w telefonie. Nie chcę aby się synchronizowało z Samsung One drive.

0 Like
Rozwiązanie
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@aranowacki  cześć 

Można po prostu korzystać ze zdjęć Google jako domyślnej aplikacji, w ustawieniach masz opcje włączenia przesyłu zdjęć na konto.  Pamiętaj jednak że od czerwca nie ma już opcji bezpłatnego,  nielimitowanego miejsca na zdjęcia. 

Co do synchronizacji One Drive możesz wyłączyć w ustawieniach galerii Samsung. 


aranowacki
Explorer
Opcje
Dziękuję bardzo za odpowiedź
0 Like