Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Powiadomienia i wibracje Samsung Galaxy S8

(Temat utworzony: 28-01-2019 08:52 PM)
3812 Wyświetlenia
Luki95
Apprentice
Opcje

Witam wszyskich, będzie to Mój pierwszy post tutaj i mam nadzieję, że ktoś Mi pomoże więc przęjdę do rzeczy.

Otóż posiadam Samsunga Galxy S8 (SM-G950F)

Po ostatniej aktualizacji urządzenia zauważyłem, że podczas powiadomień z aplikacji nie jest generowana wibracja. Strasznie Mi to przeszkadza, myślałem że wina leży po stronie samej aplikacji ale niestety wibracji nie ma ani podczas otrzymania wiadomośći SMS/MMS, wiadomości z messengera, gmaila itd.

Co dziwne wbiracja jest podczas powiadomień z aplikacji od samsunga np. Samsung Health lub Samsung Membres.
Przekopałęm wszystkie możliwe ustawienia powiadomień aplikacji, nadania priorytetów i wszędzie jest tak jak powinno być, wibracja jest zaznaczona. Ma ktoś może podobny problem i wie jak go rozwiązać?

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Luki95
Apprentice
Opcje

Udało Mi się rozwiązać problem!!! :smiling-face: :winking-face:
Wstrzymałem się jeszcze z powrotem do ustawień fabrycznych. Postanowiłem włączyć telefon w trybie bezpiecznym i sprawdzić czy problem występuje nadal, gdy działają tylko aplikacje fabryczne telefonu. Okazało się, że powiadomienia i wibracje podczas otrzymania wiadomośći SMS działały prawidłowo. Usunąłem aplikacje na które padło Moje podejrzenie iż ingerują one w działanie systemu, wróciłem do trybu normalnego, sprawdziłem jeszcze raz SMS, messegera itp. Teraz wszystko działa prawidłowo a więc winna była(były) któraś z aplikacji zainstalowanych na telefonie, prawdobodonie wpływała na prawidłowe działanie powiadomień innych aplikacji.
Dodam, że korzystam z aplikacji wyłącznie ze sklepu Google Play. Tak czy siak obyło się bez poważniejszych "obrażeń". :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Luki95  Najprościej będzie jak przywrócisz telefon do ustawień fabrycznych.


Luki95
Apprentice
Opcje

@vdsl2 Tak, przekopałem trochę forum, niestety nic nie pomogło.

Chyba zostaje Mi przywrócenie fabrycznych albo poczekanie na nową akutalkę. 
Ale jest to dziwne bo powiadomienia z aplikacji w których wibracja jest odznaczona generują wbirację, próbowałem ustawić inne apki tak jak te które działają ale niestety też nie pomogło.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Luki95, błędy mają to do siebie, że czasami powodują dziwne zachowanie telefonu. Również zalecam przywrócenie ustawień fabrycznych. Nie przywracaj kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą powrócić błędy. Koniecznie daj znać czy udało się rozwiązać Twój problem.


Rozwiązanie
Luki95
Apprentice
Opcje

Udało Mi się rozwiązać problem!!! :smiling-face: :winking-face:
Wstrzymałem się jeszcze z powrotem do ustawień fabrycznych. Postanowiłem włączyć telefon w trybie bezpiecznym i sprawdzić czy problem występuje nadal, gdy działają tylko aplikacje fabryczne telefonu. Okazało się, że powiadomienia i wibracje podczas otrzymania wiadomośći SMS działały prawidłowo. Usunąłem aplikacje na które padło Moje podejrzenie iż ingerują one w działanie systemu, wróciłem do trybu normalnego, sprawdziłem jeszcze raz SMS, messegera itp. Teraz wszystko działa prawidłowo a więc winna była(były) któraś z aplikacji zainstalowanych na telefonie, prawdobodonie wpływała na prawidłowe działanie powiadomień innych aplikacji.
Dodam, że korzystam z aplikacji wyłącznie ze sklepu Google Play. Tak czy siak obyło się bez poważniejszych "obrażeń". :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Luki95Dobrze, że udało się rozwiązać problem bez przywracania ustawień fabrycznych.

 

Czy pamiętasz może nazwy aplikacji, które odinstalowałeś ?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Luki95 nie miałeś przypadkiem jakiegoś dodatkowego antywira doinstalowanego?

Jeżeli to coś innego, to wymień te apki dla potomnych, aby w przyszłości nie musieli szukać i zadawać takich samych pytań. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like