Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Pasek nawigacji

(Temat utworzony: 28-01-2024 12:08 AM)
1785 Wyświetlenia
klosuyol
Apprentice
Opcje
Witam,  czy jest możliwość na telefonie samsung s20 fe 5g bardziej zaawansowana konfiguracja pasku nawigacji? Np. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku wstecz zamyka "twardo" aplikacje, przytrzymanie środkowego klawisza wygasza ekran. Korzystałem z takiej funkcji w xiaomi i była mega wygodna. 
269 Odpowiedzi
Szopen
Pioneer
Opcje
Są jakieś opcje. Albo przeciągnij do góry i na dosłownie moment przytrzymaj albo przesuń palce po kresce w prawo.
0 Like
KamilRy
Apprentice
Opcje

Dokładnie oddajcie normalny pasek!! Teraz musiałem włączyć te przyciski bo nie mogę też się łatwo dostać do listy wszystkich otwartych aplikacji 

0 Like
Szopen
Pioneer
Opcje
Trzeba gestem do góry i przytrzymać. Możesz też po kresce przesunąć palcem od lewej do prawej. Póki co trzeba sobie jakoś tak radzić. Dla mnie przyciski odpadają.
0 Like
Szopen
Pioneer
Opcje
Trzeba to zaraportować Samsungowi. W grupie siła i może ktoś się tym zainteresuje. To nie jest pisanie kodu od nowa. Kod już mają trzeba go tylko dodać.

https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-usługi/poradnik-jak-zgłosić-błąd-do-zespołu-rozwoju-...
0 Like
Szopen
Pioneer
Opcje
Trzeba to zaraportować Samsungowi. W grupie siła i może ktoś się tym zainteresuje. To nie jest pisanie kodu od nowa. Kod już mają trzeba go tylko dodać.

https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-usługi/poradnik-jak-zgłosić-błąd-do-zespołu-rozwoju-...
0 Like
Szopen
Pioneer
Opcje
Trzeba to zaraportować Samsungowi. W grupie siła i może ktoś się tym zainteresuje. To nie jest pisanie kodu od nowa. Kod już mają trzeba go tylko dodać.

https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-usługi/poradnik-jak-zgłosić-błąd-do-zespołu-rozwoju-...
0 Like
Rozwiązanie
sardroid
Troubleshooter
Opcje

Witajcie,

padały tu już pytania jak pozbyć się tej belki na dole ekranu w S24 Ultra. Otóż pojawił się sposób dzięki dodatkowo NavStar w aplikacji GoodLock którą pobieramy i instalujemy że Store. Następnie pobieramy i instalujemy ten plik (to najnowsza wersja NavStar)
 
Kiedy już zainstalujemy, wchodzimy w GoodLock i tam w NavStar, włączamy NavStar i zaznaczamy jak na screenie Enable extra gesture settings.
 
 
 
image
 
Po tym kroku wchodzimy w Ustawienia/Wyświetlacz/Pasek nawigacji/Więcej opcji i tam odznaczamy jak na screenie Wskazówka dor. gestów: 
 
image
 
Wtedy znika nam belka na dole, ale nadal mamy działającą funkcjonalność iż przytrzymując na dole dłużej palcem odpala się nam opcja Google do zaznaczania i rozpoznawania obiektów.
Screen pokazujący, że belki nie ma i działania wywołania:
 
image
 
 
image
 
Mam nadzieję, że ten opis się Wam przyda🙂
Pozdrawiam
 
DaN995
Pathfinder
Opcje
A ktoś w ogóle wie czy Samsung ma zamiar po prostu przywrócić nam opcje wyboru jakie były w One UI 6.0 domyślnie w zwykłych ustawieniach?
sardroid
Troubleshooter
Opcje
Pewnie okaże się przy pierwszej z aktualizacji 🙂
0 Like