Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Pasek nawigacji

(Temat utworzony: 25-01-2024 10:59 PM)
235 Wyświetlenia
klosuyol
Apprentice
Opcje
Witam,  czy jest możliwość na telefonie samsung s20 fe 5g bardziej zaawansowana konfiguracja pasku nawigacji? Np. Naciśnięcie i przytrzymanie przycisku wstecz zamyka "twardo" aplikacje, przytrzymanie środkowego klawisza wygasza ekran. Korzystałem z takiej funkcji w xiaomi i była mega wygodna. 
276 Odpowiedzi
Pawlix
Navigator
Opcje
Moi drodzy, jak w galaxy s24 ultra ukryć poziomą dolną szarą belkę dla nawigacji gestami?? W starszym one ui można było to ukryć, tutaj takiej opcji nie widzę.


image




image


0 Like
Rudi97
Voyager
Opcje
Póki co nie ma możliwości
Sarena
Explorer
Opcje
Gdy mam włączona opcje gesty przeciągania jak mam uruchomić wiele okien, które pozamykałam? Jestem ciemna
0 Like
Rudi97
Voyager
Opcje
W sensie przejść do poprzedniego okna ?
0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje
Wystarczy przytrzymac i przeciągnąć od dołu do góry i ma się dostęp do okien.1706220469330.jpg
Sarena
Explorer
Opcje
To wyskakuje mi AI i szukanie "obrazu" za pomocą kliknięcia w ekran
0 Like
sardroid
Troubleshooter
Opcje
Tak, jeśli dłużej naciśniesz na tę szarą belkę. Ale jak złapiesz i przeciągniesz do góry to wyskakują okna.
0 Like
Rudi97
Voyager
Opcje
Nie przytrzymuj tylko przesuń w prawo
0 Like
Quantiss7
Navigator
Opcje
Pobierz good lock i dodatek Navstar. Co prawda belka zostanie Ale możesz ją zmniejszyć do minimum, zrobić przezroczysty pasek na dole i zmienić jego kolor tak żeby nie przeszkadzał i był prawie niewidoczny :winking-face: 1706250362397.jpg
Nyga
Apprentice
Opcje
Miejmy nadzieję, że w kolejnych aktualizacjach dadzą możliwość jego wyłączenia/ukrycia.
0 Like