Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia załączają się jako link nie MMS

(Temat utworzony: 22-06-2024 12:52 PM)
374 Wyświetlenia
Karasia
Journeyman
Opcje

Ostatnio - wydaje mi się że po oststniej aktualizacji telefonu - zdjęcia załączane w wiadomości wysyłają się jako link a nie zmienia się w MMS. Jak to zminić - na stałe ? wyłączyłam już synchronizację z kontem google i dalej nic 😞

 

Karasia
Journeyman
Opcje

@mirudo24  napisał(a):

@Karasia, jak rozumiem problem dotyczy wszystkich zdjęć niezależnie od tego, gdzie są zapisane? Czy próbowałaś wysłać zdjęcie w trybie bezpiecznym?


 

Spróbowałam i niestety ten sam efekt - podpina zdjęcie jako łącze

 

Teraz jestem bez podłączenia do WIFI i niestety tez wysyła jako łącze - ale jak wyłącze dane komórkowe - to wysyła zdjęcie jako MMS. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Karasia, niestety nie mam więcej pomysłów. Zachęcam do zgłoszenia tego błędu za pomocą aplikacji Samsung Members.


Karasia
Journeyman
Opcje

@mirudo24  napisał(a):

@Karasia, niestety nie mam więcej pomysłów. Zachęcam do zgłoszenia tego błędu za pomocą aplikacji Samsung Members.


 

Dziękuję za próby pomocy - tak też zrobię

Zobacze może w salonie mi pomogą - choć wątpie :winking-face:

0 Like
Members_PGlRpWv
First Poster
Opcje

Też miałam taki problem i znalazlam rozwiazanie. Gdy otwiera Ci się okno zdjęć jakie chcesz wysłać to po prawej stronie na dole jest pasek do wyłączania udostepniania łącza. Ledwo widoczna.

Rude
Apprentice
Opcje

Dzięki wielkie. Właśnie walczyłam z tym. 

0 Like
Daniel1293
Pioneer
Opcje
Mam problem z wysłaniem i odebraniem wiadomości MMS, nie mam możliwości dodania pliku z galerii w aplikacji wiadomości, kiedy ktoś wysyła mi MMSa dostaje wiadomość z CENTRUM MMS o wiadomości MMS do odebrania pod linkiem i dopiero po zalogowaniu się do strony mam podgląd w MMSa. Dział techniczny próbował zdalnie rozwiązać problem niestety bezskutecznie. Kpina jakaś


0 Like
Daniel1293
Pioneer
Opcje
Dodaje screeny z opisywanego problemu 1719053553126.jpg1719053553159.jpg
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Daniel1293  Dzień Dobry

czy próbował Pan skorzystać z innej aplikacji do wiadomości? Czy wówczas problem również występował?


_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Jaki ma Pan punkt dostępu MMS w ustawieniach sieci komórkowych? Może Pan takie ustawienia pobrać ze strony Plusa i proszę pamiętać by mieć włączoną transmisję danych.
https://ustaw.plus.pl/1719057405894.jpg
Daniel1293
Pioneer
Opcje
Tylko wiadomości od Google w której MMSy działają ale nie chce tej aplikacji
0 Like