Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dual Audio

(Temat utworzony: 16-02-2020 07:47 PM)
11507 Wyświetlenia
Frizen
Apprentice
Opcje

Witam. Po aktualizacji Androida z opcji Bluetooth, zniknął Dual Audio. Na liście bluetooth dostałem sugestię, żeby wejść w opcje Multimedia (jak na screenie) i tam udalo mi się włączyć. Działało wszystko do pierwszego rozłączenia a teraz nie mogę znaleźć tych ustawień (ze screena). Proszę kogoś obeznanego o pomoc :winking-face:inbound3923660999257777709.jpg

 

Ta sugestia pojawiła się tylko raz i teraz nie mogę namierzyc MultimediaTa sugestia pojawiła się tylko raz i teraz nie mogę namierzyc Multimedia

 

23 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Frizen, ściągnij górny pasek. Powinna być na nim widoczna opcja Multimedia. Jeżeli nie widać tej opcji to rozwiń cały górny pasek a następnie kliknij w: trzy kropki > Układ Szybkiego panelu > Pokaż multimedia i urz.

 

Screenshot_20200216-193900_One UI Home.jpg


Frizen
Apprentice
Opcje
Faktycznie, pod "trzema kropkami" się kryła. Dziękuję za pomoc.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Frizen, nie ma sprawy! Pozdrawiam.


Frizen
Apprentice
Opcje

Trochę z innej beczki ale wciąż w temacie Dual Audio. Początkowo wszystko bylo dobrze, a teraz glosniki grają z sekundowym opóźnieniem względem siebie, co tworzy efekt echa. Jakis pomysł co mogę zrobić? 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Frizen, spróbuj rozłączyć urządzenia i ponownie sparować. Jeżeli to nie pomoże to wykonaj wipe cache partition oraz resetowanie ustawień sieciowych (Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych).


0 Like
Frizen
Apprentice
Opcje

Wipe cach partition zadzialalo;) co ciekawe, na s9+ mojej żony wszystko działa poprawnie i nadal jest opcja Dual Audio w ustawieniach bluetooth. Dziękuję za pomoc! Pozdrawiam 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Frizen, to bardzo dobra informacja! Również pozdrawiam :winking-face:


0 Like
lswist
Apprentice
Opcje

A co w przypadku jakbym chciał tą opcję wyłączyć?

Gdzie znaleźć?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@lswist, chcesz wyłączyć pokazywanie opcji Multimedia i Urządzenia?

 


0 Like