Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung odkup - warto? Bezpiecznie?

(Temat utworzony: 13-02-2022 10:19 PM)
10033 Wyświetlenia
AnnMarii
Pioneer
Opcje
Hej, zamówiłam s22+ w ramach przedsprzedaży i teraz zastanawiam się nad tym co zrobić z moim obecnym s9 i czy skorzystać z opcji odkupu. Korzystaliście już z tej opcji? Warto skorzystać? Kwoty podane na stronie odkupu są faktycznymi, które są wypłacane? I przede wszystkim czy mogę spać spokojnie, że wyślę im telefon i otrzymam za niego obiecane pieniądze? 
116 Odpowiedzi
Pawel08
Pioneer
Opcje
Przy watch 4 chyba ta sama firma obsługiwała zwroty. Wypłacili całą kwotę z wyceny jednak trzeba było bardzo długo czekać napewno dużo dłużej niż opisali w regulaminie.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@AnnMarii  Hej

W kwestii tego najlepiej samemu sobie przeanalizować czy warto skorzystać czy lepiej prywatnie sprzedać swój poprzedni telefon. Kwoty podane na stronie są orientacyjne, natomiast to ile się dostanie okaże się po weryfikacji.


OneStepCloser
Voyager
Opcje
Kiedyś korzystałem. Dostałem tyle ile było na wycenie. Może wycena być mniej korzystna niż sprzedaż samemu, ale odchodzi nam walka z kupującym tzn. 1000 prób zbicia ceny i późniejsze problemy, kiedy kupujący jest nie zadowolony i wymyśla problemy. Kiedyś po sprzedaży na allegro, ktoś próbował mi wmówić, że wysłałem uszkodzony sprzęt, straszył policją itd.
0 Like
Quantiss7
Navigator
Opcje
U mnie wycenili note 20U na 2800, na olx wzialem 3300 a tata 3400 wiec warto sprawdzic po ile chodza na internecie s9 i moze tam sprobowac sprzedac :smiling-face:
0 Like
Lukaszszsz
Pathfinder
Opcje
Tylko czy to warto? Jak kolega niżej napisał, wycena o 500, 600zl mniej to bardzo dużo. Przy takich kwotach to chyba warto troszkę się pomęczyć ze sprzedażą samemu
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dużo też zależy od stanu samego urządzenia, ale jeżeli nie ma jakiś uszkodzeń to powinna być taka kwota na jaką został wstępnie wyceniony.


Tychman
First Poster
Opcje
Mi wyceniają S21 Ultra 5G na 3500 zł, a w regulaminie promocji jest napisane, że zwrot "DO 3000 zł". Orientuje się ktoś czy jest rzeczywiście szansa, że wypłacą 3500 zł czy raczej jednak 3000 zł? Jak pytałem na chacie Samsunga to twierdzą, że nie wiedzą bo to promocja partnera, a nie ich...
0 Like
Amilus
Student
Opcje
Niestety przestrzegam przed promocjami SAMSUNGA. Po raz pierwszy w tym roku skorzystałem z ODKUPU mojego starego telefonu i po 2,5 miesiącach (!) otrzymałem odpowiedź następującej treści: "W trakcie weryfikacji przesłanego do nas produktu okazało się, że nie zostały z niego zdjęte zabezpieczenia i test urządzenia nie jest możliwy.
W związku z powyższym produkt nie może być zaakceptowany do dalszej części procesu.
Proszę o informacje na jaki adres urządzenie ma zostać zwrócone za pośrednictwem kuriera UPS lub proszę podać numer paczkomatu InPost." Telefon przygotowałem zgodnie z instrukcją i o jakim zabezpieczeniu jest mowa - nie wiem? PRZESTRZEGAM!!! Poza tym, to nie jedyna sprawa, która fatalnie jest prowadzona przez sklep SAMSUNGA. Ostatni mój zakup w tutaj!
zbina
Explorer
Opcje
Coś mi tu nie gra, pierwsze telefony s22 wyszły 12 marca, to skąd się wzięło u Ciebie 2,5 miesiąca
0 Like